פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מטורף: הסמארטפון עלה באש מתחת לכרית עליה ישנה ילדה בת 13

רגע לפני שאריאל בת ה-13 הלכה לישון, גם היא כמו משתמשי סמארטפון רבים, שיחקה עם המכשיר במיטתה. כשנרדמה, החליק הטלפון אל מתחת לכרית שלה. כמה שעות מאוחר יותר, התעוררה אריאל משתנה, אלא שלא היה זה רטט או צלצול הטלפון שהעיר אותה, כי אם ריח השריפה של מכשיר הגלקסי S4 שלה שהתלקח ועלה באש מתחת לכרית עליה ישנה. רק בנס, התעוררה אריאל בזמן ויצאה מאירוע ללא פגע.

התמונות מתוך הכתבה של רשת החדשות FOX News, המציגות את מכשיר הסלולר השרוף ואת המזרן והכרית של אריאל כמה רגעים אחרי תום האירוע הן פשוט מחרידות, ומעלות שוב לכותרות את סימני השאלה הרבים סביב רמת הבטיחות של המכשיר והכמות הבלתי נגמרת של הדיווחים, גם בישראל, על סוללות גלקסי S4 שמתחממות ומתפוצצות.


תומאס, אביה הנסער של אריאל, פנה לסמסונג והדובר שלה מסר בתגובה היא מכשירי הסמארטפון שלהם אינם מסוכנים לשימוש וכי הסוללה השרופה במכשירה של אריאל לא הייתה הסוללה המקורית של סמסונג, ובנוסף, הפנה את תשומת הלב להערה בטיחותית המופיעה במדריך המשתמש של המכשיר ובה נכתב בפירוש: “כיסוי המכשיר בבגדים או אביזרי מיטה החוסמים את מעבר האוויר עלול לגרום לשריפה”. כמובן, הבעיה היחידה כאן היא שאף אחד, אבל אף אחד, לא קורא את המדריך הזה.

בכל אופן, ולמרות התגובה הפושרת, בסמסונג ביקשו שהטלפון ורכיביו השרופים ישלחו אליהם לבדיקה מעמיקה של העניין ובנוסף פיצו את המשפחה במכשיר חדש, וגם כרית, מצעים, מיטה ומזרן חדשים.

יש לכם גלקסי S4? מוזמנים לבדוק כאן האם הסוללה שלכם פגומה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...