פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה היום הזוכה של "לרדת בגדול" 10 שנים אחרי

בשנת 2008 סאם רואן זכה בעונה השלישית של תכנית הריאליטי "לרדת בגדול" – אוסטרליה, או בשמה המקורי והקצת פחות סימפטי ‘The Biggest Loser'. לתכנית הזאת כידוע נרשמים מתמודדים עם בעיות משקל שמעוניינים לשנות את חייהם ולהוריד את המשקל שלהם, תוך כדי הם מתמודדים אחד מול השני כדי לראות מי יוריד את אחוז משקל הגוף הגבוה ביותר ויזכה בפרס הכספי ובתואר של הזוכה של לרדת בגדול.

סאם רואן היה בן 19 כאשר נרשם לעונה השלישית של התכנית, הוא שקל באותו זמן 154 ק"ג, בסיום התכנית הוא הוריד ממשקלו 71 ק"ג וזכה במקום הראשון. כעת כשהוא בן 29, 10 שנים לאחר התכנית ששיתנה לו את החיים, זה ברור לחלוטין שהוא שמר על הרגלי תזונה בריאים ואימון גופני קבוע. לאחרונה הוא פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט שמסתכל לאחור על חייו ועל הטרנספורמציה המדהימה שהוא עבר בזמן הזה.

לאחרונה הוא שיתף בעמוד הפייסבוק שלו תמונה משולבת של לפני-אחרי השינוי הגדול של "לרדת בגדול", בצד אחד טינאייג'ר שמנמן ובצד השני לוחם אש עם גוף מפוסל ושרירי. קשה להאמין שזה אותו בן אדם. כמו כן הוא שיתף על הסוד שלו לשמירה על ההיקפים והעיד שמדובר בעיקר בתזונה נכונה ומדודה ביחד עם אימונים קבועים, הוא מספר שהוא התמכר לאימונים, בעיקר ריצה ואימוני כוח במכון יחד עם אחיו.

"לא הייתי בטוח אם לעשות את הפוסט הזה, אבל אתם יודעים, 10 שנים, זה חתיכת פרק זמן. כל כך הרבה דברים קרו, דברים טובים, רעים וכל מה שביניהם. כל מה שאני יודע זה שיש לי אנשים מדהימים בפינה שלי ואני מעריך את זה ואתם בדרך חסרת פשרות. "

Sam Rouen

באופן מפתיע השינוי האדיר שעשה לא העלים את "הילד השמן" והביישן שחי בתוכו. הוא מספר שהוא סובל לעיתים משאריות חרדה חברתית שהיתה לו בימים בהם היה במשקל יתר, הוא מעיד על עצמו שהוא לא אוהב להוריד את החולצה בציבור, אפילו בחוף הים.

הסיפור של סאם לגמרי מעורר השראה ומוכיח לנו איזה שינוי ענקי אפשר לעשות בחיים שלנו עם הרבה עבודה קשה והתמדה. פשוט מדהים.

Sam Rouen

הצילום הלפני של סאם מהעונה השלישית של "לרדת בגדול"

Sam Rouen

המשקל ההתחלתי שלו היה 154 ק"ג

Sam Rouen

כך הוא היה נראה בסיום העונה, הוא שוקל כאן 83 ק"ג

Sam Rouen

הוא אימץ אורח חיים בריא וספורטיבי ב- 10 שנים שעברו מאז התכנית

Sam Rouen

"אני מכור לספורט, אני אוהב לרוץ ועובד עם אח שלי במכון כושר באופן קבוע"

Sam Rouen

הוא הגשים את החלום שלו להיות לוחם אש

Sam Rouen

הוא כיכב לאחרונה בלוח שנה של כבאי אש

Sam Rouen
Sam Rouen

סאם מצא אהבה והוא כעת מאורס לחברה שלו דניאלה

Sam Rouen
Sam Rouen

למרות הנתונים הפיזיים שלו הוא עדיין מעיד על עצמו שיש לו חרדות מדי פעם מהתקופה בה היה במשקל יתר וקשה לו לפעמים להוריד את החולצה שלו בציבור

Sam Rouen

אנחנו חושבים שלא צריכה להיות לו שום בעיה עם זה

Sam Rouen

הסיפור של סאם לגמרי מעורר השראה ומוכיח לנו איזה שינוי ענקי אפשר לעשות בחיים שלנו עם הרבה עבודה קשה והתמדה. פשוט מדהים.

Sam Rouen
Sam Rouen
Sam Rouen

בונוס: צפו והקשיבו לתוכי החמוד הזה מתענג מהליטופים של הבעלים שלו.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...