פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה היום הזוכה של "לרדת בגדול" 10 שנים אחרי

בשנת 2008 סאם רואן זכה בעונה השלישית של תכנית הריאליטי "לרדת בגדול" – אוסטרליה, או בשמה המקורי והקצת פחות סימפטי ‘The Biggest Loser'. לתכנית הזאת כידוע נרשמים מתמודדים עם בעיות משקל שמעוניינים לשנות את חייהם ולהוריד את המשקל שלהם, תוך כדי הם מתמודדים אחד מול השני כדי לראות מי יוריד את אחוז משקל הגוף הגבוה ביותר ויזכה בפרס הכספי ובתואר של הזוכה של לרדת בגדול.

סאם רואן היה בן 19 כאשר נרשם לעונה השלישית של התכנית, הוא שקל באותו זמן 154 ק"ג, בסיום התכנית הוא הוריד ממשקלו 71 ק"ג וזכה במקום הראשון. כעת כשהוא בן 29, 10 שנים לאחר התכנית ששיתנה לו את החיים, זה ברור לחלוטין שהוא שמר על הרגלי תזונה בריאים ואימון גופני קבוע. לאחרונה הוא פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט שמסתכל לאחור על חייו ועל הטרנספורמציה המדהימה שהוא עבר בזמן הזה.

לאחרונה הוא שיתף בעמוד הפייסבוק שלו תמונה משולבת של לפני-אחרי השינוי הגדול של "לרדת בגדול", בצד אחד טינאייג'ר שמנמן ובצד השני לוחם אש עם גוף מפוסל ושרירי. קשה להאמין שזה אותו בן אדם. כמו כן הוא שיתף על הסוד שלו לשמירה על ההיקפים והעיד שמדובר בעיקר בתזונה נכונה ומדודה ביחד עם אימונים קבועים, הוא מספר שהוא התמכר לאימונים, בעיקר ריצה ואימוני כוח במכון יחד עם אחיו.

"לא הייתי בטוח אם לעשות את הפוסט הזה, אבל אתם יודעים, 10 שנים, זה חתיכת פרק זמן. כל כך הרבה דברים קרו, דברים טובים, רעים וכל מה שביניהם. כל מה שאני יודע זה שיש לי אנשים מדהימים בפינה שלי ואני מעריך את זה ואתם בדרך חסרת פשרות. "

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Yeates (@laurenyeates)

באופן מפתיע השינוי האדיר שעשה לא העלים את "הילד השמן" והביישן שחי בתוכו. הוא מספר שהוא סובל לעיתים משאריות חרדה חברתית שהיתה לו בימים בהם היה במשקל יתר, הוא מעיד על עצמו שהוא לא אוהב להוריד את החולצה בציבור, אפילו בחוף הים.

הסיפור של סאם לגמרי מעורר השראה ומוכיח לנו איזה שינוי ענקי אפשר לעשות בחיים שלנו עם הרבה עבודה קשה והתמדה. פשוט מדהים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trending (@trendingnice)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...