מסתבר שלחורי השרוכים הנוספים בנעלי הריצה שלכם יש תפקיד חשוב שלא ידעתם עליו

אם אתם נוהגים ללבוש נעלי ריצה על בסיס קבוע, ודאי שמתם לב לא פעם לעובדה שבמרבית נעלי הספורט, קיים חור נוסף לשרוכים, מעין חור חבוי שלא מתיישר עם החורים האחרים ונראה כאילו אין לו שימוש הגיוני כלשהו. אם עד היום תהיתם ללא הצלחה מה מהות החור הזה ומה בדיוק אתם אמורים לעשות אתו, מסתבר שיש לכך תשובה פשוטה ואפילו די הגיונית, כך שתוכלו סוף סוף, אחרי שנים של הרהורים וסימני שאלה, לחזור לישון טוב בלילה.

הסרטון הבא שפורסם כבר לפני חודש ביוטיוב הפך ויראלי בימים האחרונים עם מליוני צפיות ומציג את הפתרון לסוגיית החור הנוסף. מדובר בחור שזכה לכינוי “מנעול קרסול” או “שרוך נעילה” והמטרה שלו היא לאפשר לכם לקשור את השרוכים בצורה חכמה יותר, כזאת שתעזור לכם להיפטר משלפוחיות ויבלות על העקבים שלכם ותסייע לכם להימנע מפציעות טורדניות בקרסול.

איך זה עובד? בעיקרון הסרטון מסביר את זה נהדר, אבל הנה תקציר העניינים: יוצרים שתי לולאות באמצעות השרוכים והחורים הנוספים, משחילים לתוכם את השרוכים, מהדקים ויוצרים מערכת נעילה לקרסול, כזאת שתגרום לנעל לקבע את הקרסול שלכם לתוכה כך שכף הרגל שלכם לא תוכל להתנועע בחופשיות בתוך הנעל ולהוות מתכון לצרות.

כמובן, לא מדובר בפיצוח סודות האטום אבל על פי פופולריות הסרטון עושה רושם כי רבים לא היו מודעים למטרה של החור הנוסף הזה ואם גם אתם נוהגים להתאמן, לרוץ או לעשות ספורט באופן קבוע, מדובר בהחלט בטיפ לא רע שישדרג לכם את החיים ולוקח בדיוק חצי דקה מהזמן שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק