פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרסומת החדשה והמעולה של רועי כפרי ל”מילקי” היא אחד הדברים המצחיקים שתראו

לפני קצת פחות משלושה חודשים נחשפנו לראשונה לשיתוף הפעולה המסקרן בין היוצר, הקומיקאי והמוזיקאי המוכשר רועי כפרי לבין “מילקי” מותג העל של חברת שטראוס, שיתוף פעולה שהוליד את אחד מסרטוני הפרסומת היותר מבריקים ומצחיקים שנתקלנו בהם בשנים האחרונות, סרטון שזכה לאהדה עצומה ברשת וגרף מעל חצי מליון צפיות.

לפני קצת פחות משעה (רביעי בצהריים) פרסם כפרי בפרופיל הפייסבוק שלו את סרטון הפרסומת השני בסדרה, וכפי שאתם ודאי מנחשים, היא לא פחות מצחיקה מהפרסומת הראשונה, כשהפעם על הפרק מארז “מילקי מיוזיק” הכולל שמונה גביעי מילקי, מחציתם רגילים והנותרים עם קצפת בלבד, כולל בונוס מיוחד שאף אחד לא צריך – אריזה מתקפלת שהופכת למגבר עבור הסמארטפון שלכם.

הסרטון שיצר כפרי (כתיבה, בימוי, עריכה, משחק) ביחד עם גון בן ארי (כתיבה וקונספט), והספיק לצבור בזמן הקצר שחלף כמה מאות לייקים ושיתופים, וקרוב ל-10 אלף צפיות, מספרים שצפוייים לטפס בשעות ובימים הקרובים.

כזכור, רק לאחרונה פגשנו שוב את רועי כפרי על המסך בסדרת סרטוני “קלטת הילדים של רועי ונח” ששודרה במסגרת העונה ה-10 של ארץ נהדרת, כשלוש שנים אחרי סדרת סרטוני “בקיצור” המעולה שיצר ביחד עם וניה הימן וכבשה את הרשת.

עוד ברזומה העשיר של כפרי, סדרת האינטרנט המצוינת “ניצה ולחם” עם ניב מג’ר, פרויקט “שירי מרפסת” עם טל טירנגל, סדרת המופת האינטרנטית “חתולונובלה”, קמפיין לחברת פפסי העולמית, פרסומת לאפליקציה שקידמה בר רפאלי ועוד שלל סרטונים, פרויקטים וקמפיינים יוצאי דופן שזכו לתגובות וביקורות אוהדות בארץ ובחו”ל.

קליק לצפייה בסרטון בפרופיל הפייסבוק של רועי כפרי

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...