פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האחיות הללו נראות כמו רקדניות טיפוסיות משנות ה-40, אבל כשתראו מה הן עושות, הלסת שלכם תיפול לרצפה

אי שם בשנות ה-40 של המאה הקודמת, פרצו לתודעה העולמית "האחיות רוס", אדי, מגי ואלמירה, שכבשו את הקהל גם בגלל יכולות השירה וההרמוניה הקולית שלהן, אבל בעיקר בזכות כישורי הריקוד והאקרובטיקה המופלאים שלהם, שהיו יוצאי דופן ובלתי נתפסים, במיוחד בתקופה ההיא, עשרות שנים לפני עידן הטלוויזיה הרב ערוצית והאינטרנט.

הפריצה הגדולה של שלוש האחיות הללו הגיעה כאשר כיכבו בסרט "הקצב של ברודווי" משנת 1944, וביצעו יחד את הקטע הבא, השיר "סלט תפוחי אדמה סולידי (מוצק)". בהתחלה הביצוע של השלישייה מרגיש כמו סצנה ישנה ואופיינית לסרטי התקופה, אלא שאז, אחרי דקה בדיוק של שירה הרמונית וריקוד בינוני ולא ממש מתואם, מגיע הטוויסט המפתיע בתסריט, טוויסט שישאיר את הלסת שלכם על הרצפה ויגרום לכם להיות מהופנטים למסך במשך 3 הדקות הבאות.

האחיות רוס, סוג של נערות גומי אתלטיות בצורה יוצאת דופן שאפשר לפגוש רק בקרקס, מבצעות מגוון תרגילים אקרובטיים בלתי אפשריים, המשתלבים בצורה מושלמת עם המוזיקה הנהדרת ברקע, ומאתגרים את חוקי הפיזיקה, כשהשיא של הסרטון נרשם בדקה 2:45, עם סצנת סיום מטורפת במיוחד שתשאיר אתכם עם טעם של עוד.

ההופעה הבלתי נשכחת הזאת הפכה את השלישייה לסנסציה עולמית ושנתיים לאחר מכן הן אפילו הופיעו באנגליה בפני המלך ג'ורג' והמלכה אליזבת'. עד 1950, הספיקה כל אחת מהאחיות להתחתן ושלושתן פרשו. למזלנו, באמצעות יוטיוב, אפשר לחזות ולהתפעל מהביצועים המופלאים שלהן פעם נוספת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...