הוצאת אזרחות רומנית באופן עצמאי

רומניה היא מדינה שניכרת בזכות היופי העשיר והתרבותי שלה במזרח אירופה, יופי שמהווה את אחד מסימני ההיכר של אירופה הקלאסית. למעשה, רומניה ובוקרשט בכלל הפכו ליעדים שכיחים במיוחד בקרב ישראלים, זאת עקב המחיה הזולה שם לצד המבנים המרהיבים וחיי הלילה העשירים שניתן למצוא בקרבת המקום.

אולם, הצורך בדרכון רומני הולך והופך נפוץ בשנים האחרונות ולא רק בגלל היתרונות התרבותיים של רומניה. למעשה, אלו המחזיקים בדרכון רומני יכולים לבחור להתגורר בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי, זאת מאחר ולרומניה יש חברות מוכרת באיחוד זה.

נוסף על כך, מחזיקי דרכון רומני יכולים להיקלט לצרכי עבודה ולימודים בכל אחת ממדינות האיחוד, כאשר הלימודים ניתנים בעלות מאוד נמוכה עבור מחזיקי דרכון של אחת המדינות החברות באיחוד האירופי. על אף שהוצאת דרכון רומני ידועה כמשתלמת במיוחד, ישראלים רבים אינם מבצעים זאת עקב חוסר ידע בנושא. לשם כך, החלטנו לרכז עבורכם בכתבה הבאה את מרבית המידע החשוב בנושא.

Credit: Freepik

זכאות לדרכון רומני

בעת בה מדובר על הוצאת דרכון רומני או אזרחות רומנית, טרם ביצוע הגשת הבקשה עליכם לדעת האם בכלל אתם זכאים לדרכון הנחשק. תחילה, חשוב מאוד לציין שצאצאי יוצאי רומניה זכאים לדרכון רומני ואזרחות רומנית ועל כן, לפני תחילת התהליך כדאי לערוך בדיקת שורשים יסודית ומעמיקה על מנת לוודא כי אכן חלק ממשפחתכם יוצאי רומניה.

כמו כן, במידה וידוע לכם מראש על שורשים רומניים בעץ המשפחה שלכם, רצוי לארגן את כל המסמכים המעידים על כך, כולל שנת העלייה ומקום מגוריהם של משפחתכם ברומניה. למעשה, על פי חוקי ממשלת רומניה העדכניים, כל אדם שהיה אזרח רומני בעבר יהיה זכאי לאזרחות רומנית ועקב כך גם לדרכון רומני, זאת כאשר הדבר רלוונטי גם לצאצאיו עד דור שני.

להיעזר בטובים ביותר

כאשר אתם מעוניינים בהגשת בקשה לקבלת אזרחות רומנית, מסמכים המעידים על זכאות מטעמי שורשים רומניים אינם מספיקים ולכן, עליכם לוודא כי לאותם מסמכים תוקף משפטי ברומניה. לשם כך, עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום, כאלו אשר עזרו לעשרות ישראלים בעבר להשיג את הדרכון המיוחל ובקיאים בכל החוקה הרומנית ובכל הנוגע להוצאת דרכון רומני.

על מנת לוודא כי אתם אכן נעזרים בשירותיו של מקום אמין שמתמחה בהוצאת אזרחות רומנית, חשוב מאוד לבחון איך אנשי המקצוע שעובדים באותו המקום מטפלים בבקשות של לקוחותיהם. למעשה, מקום שמטפל בבקשותיו ישירות ברומניה בדרך כלל יהיה ידוע כמקצועי ואמין, זאת מאחר ושיטת עבודה הכוללת טיפול במסמכים הכרוכים בעניין ישירות ברומניה חוסכת בירוקרטיות רבות ויכולה לחסוך לכם חודשים ארוכים בתהליך.

נוסף על כך, רצוי מאוד לברר אודות חוות דעת על המקום שבו תיעזרו על מנת להוציא את האזרחות הרומנית הנחשקת, מאחר ואחוזי הצלחה הם קריטיים ויכולים להצביע על הניסיון של המקום ועל מקצועיות העבודה שלו.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק