פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: הופעת האורח המעולה של רובין וויליאמס ב”חברים”, שכולנו הספקנו לשכוח

עולם הבידור והגולשים ברשת ממשיכים להתאבל על מותו המפתיע של השחקן והקומיקאי האדיר רובין וויליאמס, כשבפיד הפייסבוק שלנו לא מפסיקים לצוץ פרטי מידע, תמונות ובעיקר סרטונים המתעדים את רובין וויליאמס בכמה מהרגעים הגדולים שלו, וגם המון כאלה שעדין לא הכרנו או כבר מזמן הספקנו לשכוח.

בין שלל הסרטונים הללו, נזכרנו אתמול בהופעת אורח מיוחדת של וויליאמס באחד מפרקי הסדרה “חברים”, מסדרות הקומדיה הגדולות והמצליחות בכל הזמנים,

איכשהו, הצליחה הסצנה המצחיקה הזאת בכיכובו של וויליאמס להיעלם מהזיכרון שלנו, ובין שלל סלבריטאים כמו בראד פיט, ברוס וויליס, דניס ריצ’ארדס, ג’ורג’ אלכסנדר ואחרים שהופיעו בסדרה, נדחק מעט הצידה אותו פרק בעונה השלישית בו מתארח וויליאמס באחת הסיטואציות היותר ביזאריות ומשעשעות בתולדות הסדרה.

וויליאמס, ביחד עם הקומיקאי בילי קריסטל, מפריעים לחברים באמצע שיחה על הספה המפורסמת בבית הקפה סנטרל פרק, מבקשים מהם להצטופף מעט ומתיישבים גם הם על הספה. וויליאמס שופך את לבו השבור בפני חברו כי הוא חושד שאשתו בוגדת בו עם הגניקולוג שלה. החברים אינם יכולים שלא להקשיב ולהתערב בשיחה ההזויה, עד שהשניים עוזבים את המקום.

וויליאמס כמו וויליאמס, מפגין שוב כמה מהיכולות הקומיות המבריקות שלו, ומצליח בזמן כל כך קצר לייצר עוד דמות מופרעת שכל כך מאפיינת אותו. תמיד כיף להיזכר בפרקים של “חברים”, עוד יותר כיף להיזכר בוויליאמס.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...