אתר ישראלי חדש מאפשר לכם לעשות שיימינג לנהגים שלא שמים קצוץ על חוקי התנועה

אם יש לכם רישיון ואתם מבלים לא מעט שעות על כבישי ארץ ישראל, ודאי נתקלתם לא פעם בנהגים סוררים שגורמים לכם לצאת מדעתכם בגלל הנהיגה הפרועה וחסרת האחריות שלהם. בעוד חלק גדול מאיתנו משתדלים מאוד לשמור על החוקים ולנהוג בצורה בטוחה, רבים אחרים מצפצפים על החוק ונוהגים לבצע עבירות תנועה על בסיס יומי תוך שהם מסכנים נהגים אחרים והולכי רגל, כשהדבר היחיד שמעניין אותם הוא כיצד לחמוק מהמשטרה ולא להיתפס.

בעידן בו חלק גדול מהמכוניות והאופנועים מצוידים במצלמות המתעדות בזמן אמת את כל מה שקורה מסביבן, קל מאוד לתפוס על חם את פורעי החוק בפעולה. אתר ישראלי חדש בשם Road Shamer, מנסה לנצל את התופעה ההולכת ומתרחבת הזאת ומזמין את הגולשים להעלות סרטונים בהם הם מתעדים עבירות תנועה של נהגים, סוג של שיימינג כבישים אם תרצו.

נהג יוצא התנועה לכיוון הנגדי

מאז עלה האתר לאוויר פורסמו בו מאות רבות של סרטונים שמצליחים לחשוף את המימדים המדאיגים של עבירות הכביש בישראל, החל מעברות “קטנות” כמו עמידה מסוכנת בצד הכביש, פרסה לא חוקית ואי מתן זכו תקדימה להולכי רגל, ועד עבירות מטרידות הרבה יותר כמו נסיעה נגד כיוון התנועה, קריאת ספר תוך כדי נהיגה, מעבר באור אדום, ועוד אינסוף עבירות מלחיצות שמסכנות את החיים של כולנו ומתרחשות בכל רגע על הכביש.

באתר החדש אמנם לא חושפים את פניהם של הנהגים העבריינים כדי לא לפגוע בשמם הטוב ולאפשר להם לחזור לדרך הישר, אבל כן מציינים לצד כל סרטון את מספר לוחית הרישוי של הרכב שביצע את העבירה, כדי להזהיר את הגולשים האחרים מפניהם. בנוסף לאתר עצמו, תוכלו להוריד גם אפליקציה תואמת באותו השם (אנדרואיד) המאפשרת לכם לצלם תמונות וסרטונים של עבירות תנועה ולהעלות אותם לאתר בתוספת מיקום העבירה באמצעות GPS.

אספנו עבורכם כמה מהסרטונים הכי נצפים מתוך האתר, אתם כמובן מוזמנים לבקר בו ולצפות בארגזים של סרטונים נוספים. סעו בזהירות.

נהג לא נותן לאמבולנס לעקוף אותו

קריאה בזמן נהיגה

פגע וברח עם אופנוע

חותך נהג ואחר כך צועק עליו

מאזדה עוברת באדום

לייק לפטריה בפייסבוק