ילדי ריטלין בפארודיה נהדרת על הפרסומת של מעדני ג’וי

אם יצא לכם להיות מול מסך הטלויזיה באחת מהפסקות הפרסומות בשבועיים האחרונים, ודאי לא יכלתם להתכלם מסדרת הפרסומות למעדני ג’וי החדשים של שטראוס, מעדני שוקולד עם תוספות. הפרסומות מציגות אדם עשיר שנהנה מהחיים ומספר למצלמה מה זה בשבילו ג’וי (אושר). בסוף הפרסומת, הוא מכריז כי את כל פינוקי החיים שלו הוא יכול להחליף במעדן ג’וי, כי ג’וי זה ג’וי.

ילדי ריטאלין, המוכרים לנו משלל סרטונים ויראלים משעשים, פרסמו אתמול סרטון פארודיה מגניב במיוחד על הפרסומת הזאת, סרטון המציג את התשובה שלהם לסדרת מעדני ג’וי – ג’וי קרפלעך. הפרסומת הפיקטיבית מציגה את סבתא מינה, סבתא קורעת שמסבירה מה הג’וי שלה – למשל: “לשחק ברידג’ עם החברות שלי ולקחת את הכל הכסף מהפנסיה של קלרה” או “כשאייזיק מוזג לי קומפוט שזיפים”.

פארודיה מעדני ג'וי 3

אסא, אחד מילדי הריטלין, מספר לאתר הפטריה: “הסרטון הזה הגיע אחרי שמינה ראתה את הפרסומת ואמרה לעמית, אחד מילדי הריטלין והנכד שלה שהיא יכולה לעשות את זה טוב יותר.. אז הוא נענה לאתגר, קרא לי ולאופיר בועז, הצלע השלישית בחבורה, וזה מה שיצא – אחר צהריים משוגע בבית אבות”.

הסרטון מאוד מצחיק ועשוי לגרום לכם בקלות לרצות שהסבתא המשוגעת הזאת תהיה סבתא שלכם. עם הרבה חן והומור הסרטון מצליח להסתלבט על הפרסומת המקורית, וגם לגרום לצופה להקיא קצת בתוך הפה מהמחשבה על המוצר החדש והמוזר, ג’וי קרפלעך. קליק לביקור בערוץ היוטיוב של ילדי הריטאלין.


לייק לפטריה בפייסבוק