מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טיפים לבחירת חברת הדברה בראשון לציון

אנו רוצים לדעת שאנו חיים בשלום עם בעלי החיים שמסביבנו, ולחלקנו יש אפילו חיות מחמד שאנו מטפחים בגאווה. אבל ישנם בעלי חיים שמוגדרים יותר כפולשים ומזיקים אשר אינם רצויים בביתנו. אלה יכולים להיות חרקים כמו תיקנים או נמלים שחודרים אל האוכל או מכרסמים כמו עכברים או חולדות אשר מדירים שינה מעינינו. כשהבית הפרטי שלנו מאויים, ישנו רק בעל מקצוע אחד שיכול לעזור לנו והוא המדביר.

Credit: Pixabay

איך בוחרים חברת הדברה בראשון לציון?

כשאנו מרגישים מאוימים על ידי מזיקים מסוימים, אנו רוצים לפנות לאיש מקצוע במהירות, באתר B144 תוכלו למצוא חברת הדברה בראשון לציון במהירות ובקלות. בעיר הגדולה נמצאים בעלי מקצוע רבים, ועלינו למצוא את האדם הנכון לנו. לשם כך אספנו את כל השאלות שצריך לשאול כאשר בוחרים חברת הדברות:

1. האם למדביר יש רישיון בתוקף?

לכל מדביר באשר הוא צריך להיות רישיון בתוקף. הרישיון ניתן על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה, והוא מהווה אישור על כך שהמדביר עבר בהצלחה את כל ההכשרות. כמו כן, תעודת המדביר מפרטת את כל סוגי המזיקים שבהם הוא מוסמך לטפל.

2. האם המדביר הוא אדם בעל ידע רב בתחום המזיקים?

מומלץ לבחור בעל מקצוע שיש לו ניסיון וידע רב בעולם החרקים והמזיקים, בהתאם לתחום שבו הוא מתמחה. מדביר מיומן ומנוסה מזהה את סוג המזיק ומתאים את השיטה הטובה ביותר להדברתו. כך, המדביר יודע היטב איך לאתר קן של צרעות או טרמיטים, או לבחור את המלכודת הטובה והאפקטיבית עבור החולדה.

3. האם המדביר מעניק תעודת אחריות?

בסיום ההדברה המדביר חייב להעניק ללקוחותיו תעודת אחריות המהווה אישור על כך שההדברה בוצעה. לכל תעודת אחריות יש תוקף. חשוב לשים לב לתפוגת התאריך ולקרוא למדביר לביצוע פעולה מונעת במידת הצורך.

4. האם המדביר מקפיד על כללי בטיחות?

כל מדביר מקצועי צריך לדעת לשמור על כללי הבטיחות במהלך עבודתו, שכן לא פעם הוא משתמש בחומרי הדברה רעילים. מדביר מיומן ידע להזהיר את לקוחותיו מפני חומרי ההדברה וינקט אמצעי זהירות כמו הרחקת ילדים וחיות מחמד מהבית. המדביר מכיר את כל סוגי ההדברה, ויודע את ההשפעה של כל אחד מהם.

5. האם המדביר מציע גם הדברה אורגנית?

לצד ההדברה הכימית משתמשים היום גם בהדברה אורגנית הנחשבת לבטיחותית יותר. זה יכול להיות אויב טבעי של המזיק בטבע או רעש בלתי נעים שנועד להרחיק את המזיקם מהמקום.

6. האם המדביר מציע מחיר הוגן?

לפני שמדברים עם המדביר, כדאי לבצע השוואת מחירים ולראות מה קורה בשוק. מחירי ההדברות משתנים בהתאם לעבודה שיש לבצע ולסוג המזיקים שיש להדביר. כך שמחיר הדברת חולדות עשוי להיות שונה ממחיר הדברת טרמיטים. על כל פנים, כשמדברים עם המדביר, חשוב לקבל ממנו הצעת מחיר מפורטת על כל העבודות שהוא עומד לבצע.

7. האם יש לכם המלצות על המדביר?

תמיד טוב לאסוף קצת המלצות על המדביר שאותו אתם מתכוונים להזמין אליכם הביתה. אלה יכולות להיות המלצות מאתרי האינטרנט, הרשתות החברתיות או מחברים טובים שאתם מכירים. העיקר שיהיה לכם רקע כלשהו על המדביר.

איך להגן על הבית שלנו מפני מזיקים?

תמיד טוב לשמור את מספר הטלפון של חברת הדברות מקצועית כדי להיות איתה בקשר במקרה של פלישת מזיקים בלתי רצויה. אבל כדי להקדים תרופה למכה, מומלץ לנקוט באמצעים שונים כדי להגן על הבית מפני מזיקים. דבר ראשון, חשוב להקפיד על הניקיון הכללי של הדירה ובמיוחד על ניקיון פחי האשפה. מזון רקוב מושך אליו מזיקים רבים אשר מריחים אותו מרחוק. אם תקפידו להוריד את הזבל לעתים תכופות ולשמור על הניקיון באזור פח האשפה, תצמצמו את הסיכוי לביקור המזיקים.

דבר שני, כדאי להתקין רשתות צפופות על גבי החלונות. זה ימנע מראש את חדירתם של יתושים וחרקים שונים אל הבית. מעבר לכך, מומלץ להזמין בעל מקצוע כדי לוודא שפתחי הבית אטומים. מזיקים כמו עכברים וחולדות אוהבים לנוע דרך הפתחים השונים ולחדור אל הבית במטרה למצוא מזון. ולבסוף, אם יש מקורות מים בקרבת מקום, רצוי לייבש אותם בייחוד בתקופת הקיץ, שבה בעלי חיים רבים מחפשים מקורות מים. לדוגמה, חשוב לסגור היטב את צינור ההשקיה ולא להשאיר ברז מטפטף לאחר שסיימתם להשקות את הגינה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...