פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שחזור מפתחות לרכב? מעולים במנעולים מסבירים מה זה אומר

מנעולן מעניק ומספק הרבה מאוד שירותים נדרשים, שחזור מפתחות לרכב הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה. לרוב, מרבית המנעולנים הטובים ביותר יספקו לכם שירותי שחזור מפתחות לרכב בצורה מקצועית ועם אחריות. במאמר זה, חברת מעולים במנעולים מסבירה מה זה אומר שחזור מפתחות לרכב, האם ניתן לשחזר את כל סוגי המפתחות, וכמה זה באמת יעלה לכם, התשובות בהמשך.

Credit: Pixabay

מה זה שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב היא פעולה נדרשת כאשר המפתח הקיים לא נמצא, נגנב, או נאבד מאיזה שהיא סיבה. לעומת שכפול מפתחות, שהיא נעשית באמצעות מכונה מכנית שעושה COPY על המפתחות הקיימים, בשחזור מפתחות הפעולה לגמרי שונה, שחזור מפתחות לרכב נעשית ע"י דגימת נתוני הרכב המדויקים, ובהתאם המערכת מסוגלת לאתר את צורת המפתחות המדויקת, ומבצעת שחזור סופי ומדויק. שחזור מפתחות הרכב נעשית באמצעות מכשירים מאוד מתקדמים, ומבוצעת ע"י מנעולן, פורץ רכבים, או היבואן. אם אבד או נגנב לכם המפתח אל דאגה לא הכל אבוד! חברת מעולים במנעולים תשמח לשחזר לכם אותו.

האם ניתן לשחזר את כל סוגי המפתחות

אם עד היום חשבנו ששחזור מפתחות לא אפשרי, תחשבו שוב – היא אפשרית ללא צל של ספק. ועדיין, הפינה עוד לא נפתרה, ישנה שאלה אחת שעדיין לא נענתה ברחבי הרשת: "האם ניתן לשחזר את כל סוגי המפתחות"? התשובה היא ללא ספק – כן, חיובית. באמצעות התקדמות הטכנולוגיה, הרבה מאוד חברות ומנעולנים הגיעו למצב שהם יכולים לשחזר את כל סוגי המפתחות (ללא צורך במפתח הקיים). באמצעות הטכנולוגיה המתאימה, המכשירים הנכונים, חברת מעולים במנעולים מתחייבת לשחזר את כל סוגי המפתחות עבור כל סוגי הרכבים – מהישנים ועד לחדשים ביותר. הפעולה מתבצעת בשלושה שלבים: זיהוי נתוני הרכב, הכנסת הנתונים למחשב ולמערכת המתאימה, ויצירת המפתח החדש. אם אתם סבורים שהמפתח נגנב, הפעולה הראשונה שכדאי לכם לעשות היא להזמין מנעולן רכבים ולבקש החלפה של המנעול הקיים בדלת.

בסופו של עניין – כמה זה עולה

לעומת שכפול מפתחות, שחזור מפתחות לרכב היא פעולה הרבה יותר מתקדמת והעלות תהיה כפולה. במקרים שבהם המפתח אבד או נגנב, הפתרון האידיאלי ביותר הוא להשתמש בשירותי שחזור מפתחות. האנשים והנפשות שמתעסקות בתחום זה הם: מנעולנים, פורצי רכבים, יבואני רכב, וכן גם מוסכים מורשים. בסופו של עניין – כמה זה עולה? טווח המחירים עבור שחזור מפתחות לרכב הוא 350-800 ₪. המחירים נעים ומשתנים בהתאם למצב, שנת הייצור של הרכב, וכמה הוא נדיר בהתאם לזמן הבקשה. לדוגמא: שחזור מפתחות לרכב אספנות או רכב מאוד ישן תעלה הרבה יותר מאשר שחזור לרכב חדש. ומהצד השני, כאשר מדובר בשחזור מפתחות לרכב יוקרה או לימוזינה המחיר יהיה כפול יותר, בטווח של 500-2100 ₪. המחיר והשירות כוללים התחייבות לתוצאות, אחריות מסוימת על העבודה, ושירות במידת הצורך.

למה דווקא חברת מעולים במנעולים

חברת מעולים במנעולים היא חברה וותיקה עם המון ניסיון ומקצועיות בתחומים רחבים: שירותי מנעולן מגוונים, שירותים של פורץ רכבים, ושירותים נוספים כמו – שכפול ושחזור מפתחות לרכב. אצלנו תקבלו התחייבות על העבודה, שירות טלפוני 24/7 במקרי חירום, ושירותי מנעולנות בפריסה ארצית מלאה. פנייה לחברת מעולים במנעולים תהיה הדרך האידיאלית והטובה ביותר להחזיר את השליטה על הרכב שלכם.

לשרותכם תמיד, 24 שעות ביממה, צוות מעולים במנעולים  https://www.glocksmith.co.il/

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...