זאת הסיבה בגללה תמיד כדאי לבדוק אם יש חתול על הכנף לפני ההמראה (וידאו)

אחד התחביבים האהובים על חתולים הוא מציאת מקומות מסתור מוזרים ולא שגרתיים להתחבא בהם ולהעביר בהם את הזמן בשנת צהריים ארוכה וטובה. אלא שאם אתם חתולים, ואתם ממש במקרה מתגוררים בסמוך לשדה תעופה, יש כמה מקומות שלא היינו ממליצים לכם לנמנם בהם.

רומיין ג’נטוט, טייס חובב, המריא עם אחד המטוסים הקלים במועדון הטיסה הממוקם בגיאנה, טריטוריה צרפתית בחוף הקאריבי של דרום אמריקה, לטיסה שגרתית עם חברה. אולם, כמה שניות לאחר ההמראה, כשהמטוס כבר נמצא די גבוה באוויר, הבחין הטייס במחזה מאוד לא שגרתי: חתולה מתוקה שיושבת על כנף המטוס ונאחזת בה בכל כוחה בניסיון לא לעוף ממנה ולשרוד את הטיסה.

לאחר כמה שניות של תדהמה, התעשת הטייס המבולבל, והחליט להנחית את המטוס בחזרה על הקרקע, פחות מדקה לאחר ההמראה, בכדי לאפשר לחתולה לרדת מהטיסה ולמצוא לעצמה מקום קצת יותר בטוח לנמנם בו. המטוס נחת בשלום ואתו גם החתולה שלא נראתה לחוצה מידי מהטיול האווירי המפתיע אליו הצטרפה ללא ידיעתה ובלי שהספיקה לארוז מזוודה. וכך סיכם את החוויה הטייס המשועשע: “אני עדין לא יודע אם היא עלתה למטוס אחרי הבדיקה שלפני ההמראה או שפשוט לא שמתי לב אליה. בכל מקרה, היא מרגישה טוב ומשמשת כעת בתור הקמע שלנו”.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק