פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

8 רגעים מכוננים במערכת היחסים עם המכונית שלך

זה כבר לא מה שהיה פעם

אתה והמכונית שלך כבר הרבה זמן ביחד, אבל זה כבר לא בדיוק מה שזה היה… המנוע כבר לא חזק כמו בהתחלה, הכל חורק ומתפרק, ובאופן כללי – זה כבר לא זה.

בחיים אני לא אשיג עוד אחת כזו

המכונית אולי מגמגמת, אבל אתה לא בשל עדיין להכיר בכך שיש לכם בעיה. אתה בטוח שלמרות הדשבורד המתפרק והתקלות החוזרות, עדין מדובר ברכב “מיוחד”.

שלב ההכחשה

עמוק בפנים אתה מבין שאתם כבר לא צוות מנצח, אבל מסרב להכיר בכך או לדבר על זה. אתה אולי מתחיל לחשוב על לוותר ולחפש משהו אחר, אבל אם תדבר על זה – זה יהפוך למציאות.

פוזל לצדדים

אתה מתחיל להסתכל על מכוניות אחרות, הסטנדרטים שלך מאוד נמוכים בשלב הזה, כל מכונית, מכל שנה, מכל סוג נראית מושכת ואתה מדמיין איך אתה כובש איתה את כל הדרכים, והחיים הם סרט בצבע מטאלי.

ואז – הכל פתוח!

אתה חייב להסתכל, למשש, ולנהוג בכל מה שזז על הכביש! פתאום אתה הדבר הכי חם בעולם ואף אחת לא גוד אינאף.

שלב הקטנוניות

״לזו יש שריטה״, ״ההיא פיצית בשבילי״, “יש לה נפח מנוע קטן מדי”. אתה הרי מלך העולם הבלתי מעורער, ומבחינתך, אין שום סיכוי לפשרה.

ומיד אחרי – ההתפכחות

אתה מתחיל להבין שאולי אתה לא מסוגל להשיג כל מכונית שאתה רוצה. אתה מתחיל להבין ששריטה אינה פשרה, לפעמים שריטה מעידה על אופי חזק. המציאות טופחת בפניך ואיתה הסטנדרטים. אתה כבר מבין מה הגיוני בשבילך ומי גדולה למידות שלך.

למצוא את האחת

ואז ביום בהיר אחד זה קורה – אתה רואה אותה ומתאהב. לפעמים זו אהבה ממבט ראשון ולפעמים זה אחרי שהבנת שאתה צריך להתפשר על הרמה, אבל אתה יודע שזו המכונית בשבילך.

לפחות עד הפעם הבאה…

הכתבה נכתבה בשיתוף אלבר – המציעה מימון לרכב חדש.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...