פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המידע המלא על החלמה קלה ובטוחה מניתוח אף

ניתוח אף יכול להיגרם בשל מגוון רחב של סיבות או שיקולים, בין אם הם רפואיים ובין אם מדובר בניתוחים קוסמטיים. האף הוא איבר חיוני ומהותי לא רק מבחינת תפקוד תקין של הגוף אלא גם בשל המיקום שלו במרכז הפנים.

מי שעובר ניתוח אף ברוב המקרים לא יכול להסתיר את העובדה הזאת ומכיוון שהאף חשוב מאד ומעורב בתהליך הנשימה של כל אדם חשוב מאד לדעת איך להקל על המנותח ולהביא לכדי החלמה מלאה, קלה, מהירה ובטוחה.

מיותר לציין שכל המידע הדרוש יגיע למנותח מהרופא שיבצע את הניתוח אך תמיד כדאי וחשוב לקבל גם עצות וטיפים ממקורות אחרים, בעיקר מניסיון של אנשים אחרים שכבר עברו את הניתוח ויכולים לשתף בחוויות שלהם ובמה שהקל או הכביד עליהם.

Credit: Canva

איך מחלימים מניתוח אף בצורה הכי טובה ונכונה?

ברוב המקרים ניתוח אף יהיה כרוך גם במעורבות של עצמות השלד באזור הפנים. מכיוון שכך צריך יהיה לחכות, בשלב הראשוני להיעלמות האזורים האדומים ולהירגעות של שטפי הדם שיצטברו באופן טבעי באזור החבישה.

ייתכנו דימומים מקומיים ויכול להיות שיהיו תפרים שתהיה רגישות סביבם. הדרגה של חומרת הצלקת, הפצעים או שטפי הדם קשורה למורכבות הניתוח, לדרך שבה הוא בוצע וכמובן למשך הזמן שחלף מאז הניתוח.

תמיד מומלץ להתאזר בסבלנות ובדרך כלל זו הדרך הנכונה לוודא שההחלמה תהיה מלאה, טובה ונכונה. חשוב לזכור שהגוף כולו עבר טראומה לא פשוטה ולכן חשוב מאד לאפשר לגוף מנוחה מלאה.

לא מומלץ למהר לחזור לשגרה על מנת לאפשר לגוף להתרגל למצבו החדש, להחלים מהפצעים וכמובן להסתגל לדרך הנשימה דרך האף החדש שיש כעת למנותח. מי שחש שלא בנוח יכול לקבל את ההחלטה שלא לפגוש אנשים עד שתופעות הלוואי החיצוניות ידעכו וגם זו דרך להחלמה טובה ונכונה.

איך יודעים מתי ההחלמה הסתיימה?

התשובה לשאלה זו אמנם נחלקת בין המנותח לבין הרופא אבל כדאי מאד לדעת שלמי שעבר את הניתוח יש הרבה מה לומר. הוא זה שחש את התחושות ורואה במראה איך הוא נראה.

הוא יוכל להחליט האם שטפי הדם נעלמו לשביעות רצונו והאם אין תופעות לוואי חיצוניות שהוא לא רוצה שהמכרים והחברים שלו יראו על הפנים שלו. כמובן שתקופת ההחלמה לכל אורכה תהיה מלווה על ידי הרופא שביצע את הניתוח, מה שיבטיח ליווי רפואי ומעקב שכל מה הקורה קורה על פי לוח הזמנים המצופה ואין הפתעות.

הרופא יוכל לדווח האם מה שהוא רואה תואם את הניסיון שלו עם מנותחים אחרים וללא ספק ביחד כאשר הרופא זמין – תקופת ההחלמה תהיה טובה, נכונה וכמובן יעילה.

לפרטים נוספים על ניתוחי אף ועל תקופת ההחלמה אפשר לפנות למרפאת ד”ר גוברין. למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.govrin.co.il/

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...