מוכנים לחורף? כך תתכוננו לחורף הקרוב

הטמפרטורות כבר מתחילות לרדת, זה בהחלט הזמן שבו יהיה עליכם להתכונן לחורף. ההכנות צריכות להיעשות עוד לפני שהחורף כאן, כך תהיו רגועים שלא תתפסו בהפתעה. בישראל החורף לרוב מגיע בהדרגה, לכן יהיו לכם כמה חודשים להתכונן לקראת בואו.

מרגישים כי הגיע הזמן לעשות את ההכנה הנדרשת לחורף? הכנו לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם להתכונן לחורף כמו שצריך. כל אחד מטיפים האלה יגרום לכך שהחורף הקרוב יהיה חורף מהנה. אפילו אם אתם מעדיפים את הקיץ יהיה אפשר להעביר את החורף הקרוב בצורה טובה וחמימה.

Credit: Freepik

מפזרי חום

אומנם החורף בישראל לא קר כמו החורף במדינות אחרות באירופה. עם זאת בשלב מסוים בעיקר בחודשי ינואר-פברואר, הטמפרטורות יורדות באופן קיצוני. משמעות הדבר היא שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם קור שאנו לא מורגלים אליו.

התקנה של מפזרי חום באזורים שונים בבית יכולה להציל אתכם ממציאות לא פשוטה. את מפזרי החום יהיה עליכם להדליק רק כאשר תרגישו כי הקור מכריע אתכם. נדגיש כי חובה להיות זהירים עם מפזרי חום, תצטרכו להשגיח עליהם כל הזמן.

שמיכות חמות

כבר לפני שמגיע החורף תמצאו את עצמכם רוצים להתכסות בשמיכה חמה. אם בקיץ אנו מחפשים שמיכות דקות, אז בחורף העדפה תהיה לשמיכות עבות. כירבולית יכולות להיות פתרון נהדר לאלה שרוצים לשבת בסלון עם שמיכה נוחה.

במיטה תוכלו לשים פוך או שמיכת צמר, כל אחד בהתאם להעדפות האישיות שלו. העיקר שיהיה לכם נוח וחם עד כדי כך שתתקשו לצאת מהמיטה בבוקר כאשר בחוץ קר וגשום. אך אתם בוודאי מבינים כי אין לכם ממש ברירה בהקשר הספציפי הזה.

תאורת חוץ

בחורף החושך יורד במהרה, כבר בשעה 17:00-18:00 מתחיל להיות חשוך. על מנת שלא תתקשו לצאת החוצה יהיה עליכם לדאוג לתאורת חוץ עוצמתית וחזקה. היא תאפשר לכם לבצע את כל הפעולות שהתרגלתם לעשות בלי לחשוב פעמיים.

עד כה בוודאי הייתם מוצאים את עצמכם חושבים פעמיים לפני כל פעולה. הרי אף אחד לא יכול להרגיש חופשי בחושך, בטח כאשר אין אפילו טיפה קטנה של אור. עם תאורת חוץ טובה תמצאו את עצמכם מקבלים את מבוקשכם.

משחקי קופסה

למה אתם צריכים שיהיו לכם בבית משחקי קופסה לקראת החורף הקרוב? לצד כירבולית תרצו לדעת כי יהיה לכם איך להעביר את הזמן האחד עם השנייה. אם בחודשי הקיץ תעדיפו לצאת החוצה, בחודשי החורף תעדיפו להישאר בבית בכל הזדמנות.

הרי זה לא כיף לצאת החוצה בידיעה כי הטמפרטורות נמוכות והגשם עלול לתפוס אתכם בכל רגע. עם משחקי קופסה יהיה לכם איך להעביר את הזמן בצורה נעימה ומגבשת. כל אחד מבני המשפחה יבחר את משחק הקופסה שבו הוא הכי ירצה לשחק לבד או ביחד.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק