פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פסיכי: אבא מטורף דורס עם מכסחת דשא את אוסף משחקי המחשב של הבן הגיימר שלו

הורים שלא מרוצים מאיך שהילדים שלהם מנהלים את חייהם זה לא דבר חדש, אולי אפילו די נפוץ. הרוב מוחים נגד זה באמצעים סבירים, אבל יש גם הורים שעושים את זה בצורה קצת יותר קשה. או אלימה. או פסיכית.

תכירו את האבא הזה, שאנחנו לא יודעים עליו יותר מדי (פרט לזה שאולי כדאי לשקול לאשפז אותו בכפיה, או סתם למנוע ממנו להביא עוד ילדים לעולם). האבא הזה מגדל בן שהוא גיימר שמכור למשחקי מחשב וגם קשור אליהם רגשית במידה לא מבוטלת. עד לשלב הזה, הם סתם נשמעים כמו עוד משפחה אמריקאית לא לגמרי מתפקדת, אלא שאז האבא החליט לעשות מעשה ולדרוס עם מכסחת דשא את כל המשחקים של הבן – שלפי מה שמבינים מהצעקות בסרט, כנראה שמדובר באוסף ששווה כמה אלפי דולרים. לפני זה, הוא משאיר לבן מסר בחדרו: "תמצא עבודה, תמצא חיים. אין יותר משחקים!"את האירוע ההזוי הזה, שכולל גם התמוטטות עצבים וצרחות קורעות לב של הגיק (אני לא צריך עבודה, יום אחד המשחקים האלה יהיו העבודה שלי!!!), מתעד האח הלא ממש נחמד של הגיימר. הזוכה בקטגוריית "האח המניאק של השנה" גם מקפיד לצחוק תוך כדי האירוע את הצחוק הכי מרושע שלו.

ולמקרה שחשבתם שמדובר בתקרית חד פעמית, אז פאדיחה לכם, כי אתם טועים. כאן אתם יכולים לראות את האבא הפסיכי משמיד את האקס בוקס של הבן.


 

וכאן הוא שובר עם גרזן לפטופ:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...