לגור בפרויקט חדש בתל אביב – כמה זה יעלה לכם?

העיר תל אביב היא העיר המבוקשת ביותר בארץ מבחינה נדל”נית ויש לכך הצדקה. מדובר בעיר ללא הפסקה המספקת מגוון רחב של מקומות עבודה ומקומות בילוי. הביקוש העצום למגורים בעיר הביא למצב של צפיפות רחבה ששוק השכירות סובל ממנה מאוד, עם זאת, חשוב לדעת כי קיימת בנייה בעיר תל אביב במספר מוקדים הפרושים בכל אזוריה מדרום לצפון. בכתבה הבאה נדבר על בניה של פרויקטים חדשים בעיר העסוקה וכמה זה יעלה לכם!

Credit: Freepik

פרויקטים בדרום תל אביב

דרום תל אביב זה המקום המבוקש ביותר כיום בתוך העיר. הקרבה לים ולשוק ולתל אביב הישנה מביא אנשים רבים לרצות לרכוש שם דירה. את הנוף הישן והמוזנח מחליפים פרויקטים חדשים בתל אביב המציעים אפשרויות מגורים נהדרות הכוללות דירות בנות 2-5 חדרים בסטנדרט בנייה גבוה והתאמה לסביבה העירונית של האזור.

מי שיקנה דירה באזור הזה, יהנה ממגורים בבניינים נמוכי קומה ועם סביבה מאוד תוססת ומקומית. העלות של דירה בת שני חדרים מתחילה מ- 1.9 מיליון ויכולה להגיע גם ל-4.5 מיליון. כמו כן, התשואה מהשכרת דירה בת שני חדרים מגיעה       לכ-5000 שקלים וערך הדירה רק עולה.

פרויקטים במרכז תל אביב

לב תל אביב נמצא במרכזה ומבחינת שוק הנדל”ן, גם שם נראה בנייה חדשה במגוון רחב של פרויקטים. הדגש הוא בנייני בוטיק המציעים דירות גן, דירות פנטהאוז ודירות 3-4 חדרים. בנייני הבוטיק המוצעים מאפשרים חווית מגורים אורבנית נוחה מאוד הקרובה במרחק הליכה למוקדים תוססים בעיר.

עלות הדירות במרכז תל אביב נעה בין 5 מיליון שקלים לדירה בת 3 חדרים ועד ל-8 מיליון עבור דירה בת 4 חדרים. המחיר כמובן עולה משמעותית כאשר מדובר בדירות הגן והפנטהאוז. התשואה מדירות אלו גבוהה, אך כנראה שלא הולכת להשתנות בזמן הקרוב. שכירות של דירה בת 3 חדרים תעלה בין 5000 שקלים לחודש ועד 12,500 שקלים.

פרויקטים בצפון תל אביב

צפון תל אביב הוא החלק החדש ביותר של העיר ובו נראה גם בנייה רחבה וגם פרויקטים רבים של התחדשות עירונית כמו פינוי בינוי ותמ”א 38. את הבניינים הנמוכים מחליפים מגדלים יוקרתיים הכוללים עשרות קומות ונוף תל אביבי משגע. עלות דירה בת 3 חדרים בפרויקטים של צפון תל אביב מתחילה מ-3 מיליון שקלים וככל שיש יותר חדרים בדירה או יותר מ”ר, כך העלות מגיעה להרבה יותר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק