הכול על האינסטלטור המקצועי

אין אדם החי בינינו שלא נזקק לשירותיו של האינסטלטור לפחות פעם אחת בחייו. כי גם בבית החדש והמשוכלל ביותר יש לפעמים צנרת שיוצאת מכלל שימוש, נזילה בדרך או שורשים החוסמים את הביוב.

לפיכך, חשוב שתמיד יהיה בהישג ידינו מספר טלפון של אינסטלטור מקצועי ואמין אשר מכיר את כל העבודה על בוריה. רק עם אינסטלטור כזה נוכל לפתור את התקלה בקלות ולחזור לשגרת חיינו.

Credit: Pixabay

הכלים העומדים לרשותו של האינסטלטור

אז מה הופך את האינסטלטור למקצועי כל כך? ובכן, הניסיון ללא ספק וגם הנכונות שלו לסייע לאחרים וללמוד את המקצוע. והיום נוסף לזה גם הפן הטכנולוגי והכלים המשוכללים שיש לכל אינסטלטור שנועדו לטפל בתקלות שונות בזמן אמת. למעשה, אינסטלטור שאינו מתעניין בפיתוחים לא יוכל להתקדם ולהפוך לאינסטלטור מבוקש. קיימים כלים שונים שעוזרים לאינסטלטור בשעת תקלה.

כך לדוגמה, אחד הכלים הנפוצים הוא מצלמה תרמית. המצלמה מפעילה גלי אינפרא אדום במטרה לצלם את מה שקורה דרך הקירות. דבר זה הכרחי ביותר כאשר יש נזילה ולא יודעים את מקורה. בעבר היו שיטות שונות לאיתור נזילות כמו מכשיר שבאמצעותו ניתן לשמוע את רעש הנזילה או איתור נזילה באמצעות גז.

אך מציאת המיקום המדויק של הנזילה בעזרת מצלמה תרמית היא אחד הפיתוחים המשוכללים יותר הקיימים נכון להיום. המצלמה שולחת מפה מדויקת של צבעים חמים וקרים. היא רגישה לשינויי הטמפרטורה, ולכן כאשר יש מיקום קר בעקבות דליפת המים, מפת הצבעים דואגת להצביע על כך. בעקבות זאת, יכול האינסטלטור לשבור קיר במקום נקודתי, ללא הצורך לשבור את כל הקירות כדי למצוא את הנזילה.

כלי חשוב נוסף שבו משתמש האינסטלטור הוא הביובית. מדובר במשאית גדולה ומאסיבית שבעזרתה שואבים את תכולת הביוב. במקרים שבהם קיימת סתימת ביוב חמורה, אין כמו הביובית שתציל את המצב. הביובית מגיעה עם שני מיכלים. המיכל הראשון ריק ואליו תישאב כל תכולת הביוב. המיכל השני כולל מים נקיים שבעזרתם שוטפים את צינורות הביוב בסיום העבודה. הביובית מאפשרת לאינסטלטור להתגבר על סתימות ביוב מורכבות ולסייע הן לאדם הפרטי והן לעסק להתגבר על הבעיה.

אורן רדה – האינסטלטור שעובד מכל הלב

אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי ואמין אשר עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, ולא משנה מה התקלה שעמה הוא מתמודד, הכירו את אינסטלטור אורן רדה . מדובר באינסטלטור מקצועי שהוא בעצם דור שני לאינסטלטורים. גם אביו עסק בתחום במשך 45 שנה, כך שאפשר לומר שאורן רדה למד את העבודה ממקור ראשון, וכעת הוא מוכן להעניק מניסיונו לאחרים. לא משנה עד כמה מורכבת התקלה שלכם, אורן יגיע אליכם במהירות ויתקן כל תקלה עם חיוך רחב.

איך יודעים שהגיע הזמן לשפץ את האמבטיה

אחד השירותים שאותם מציעה האינסטלטור בחפץ לב הוא שיפוץ חדרי אמבטיות . לפעמים יש צורך לשפץ את האמבטיה שלנו, ולא אחת היא אף מאותתת לנו שהגיע הזמן להתחדשות. אחד הדברים הראשונים שכדאי לשים אליהם לב הוא הברזים. אם אתם נאלצים להיאבק בברזי האמבטיה על מנת לפתוח אותם, ייתכן בהחלט שהם פשוט אומרים לכם שהגיע הזמן להחליף את האמבטיה. גם האמבט עצמו עלול לתת את אותותיו.

אתם עלולים להבחין בכך שיש כתמים על האמבט שאינכם יכולים להוריד גם באמצעות אקונומיקה חזקה ויש גם היווצרות של חלודה. מכל מקום, אם חדר האמבטיה שלם נראה מיושן וחסר חיים, טוב תעשו אם תקראו לאינסטלטור המקצועי אורן רדה על מנת שיוכל לבצע שיפוץ על הצד הטוב ביותר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק