הפקת סרטון אנימציה עם מקצוענים

להפיק סרטון אנימציה זו אולי ההחלטה השיווקית הכי טובה שתוכלו לעשות. אבל אם הסרטון לא מקצועי ולא טוב, עדיף לוותר על הרעיון מראש. הפקת סרטון אנימציה זו התעסקות כיפית ומעודדת חשיבה יצירתית (משהו שאני תמיד בעדו), אך זהו לא עניין של מה בכך. עבור סרטון אנימציה שיהיה שווה כמות שיתופים מספקת ובסוף גם היקף פרסומי טוב – דרושים מקצוענים לביצוע המשימה! אז מה, איך ולמה? קבלו

Credit: Freepik

החשיבות של הפקת סרטון אנימציה לעסק

הצורך הדינאמי בשיווק העסק אינו מסתיים לעולם. אנו תמיד נמצא עצמנו במרדף אחר הדרכים היעילות ביותר לפרסם את העסק שלנו, המוצרים או השירותים אותם אנו מוכרים. היום, עם התפתחות הטכנולוגיה והמסחר ברשת, עולה הצורך החשוב להישמע, להיראות ובגדול, להיות כמה שיותר מוכר וויראלי.

בעזרת סרטון שיווקי מעניין ויצירתי, נוכל ללכוד יותר ויותר עיניים סקרניות, לעודד ליותר שיתופים וכך לגדול גם במכירות. כזה פשוט? תלוי איך ועם מי עושים את זה.

למה דווקא סרטון אנימציה?

סרטונים ברשת יש בשפע. כאשר אתם מתכננים ליצור סרטון תדמית, סרטון הדרכה וכו’, אתם צריכים לשאול את השאלות הבאות: – מה יגרום לגולשים לעצור ולצפות דווקא בסרטון שלי?  – מה הם עדיין לא ראו?  – מה יגרום להם להסתקרן ולהמשיך לצפות עד סוף הסרטון? ועוד שאלות בסגנון הזה. אם תבצעו עבודת מחקר קלה ביותר, תגלו שהרשת רוויה בסרטונים. עוד תגלו שסרטוני אנימציה שעשויים טוב כמובן, נוטים למשוך יותר צופים ואף להשאיר אותם בסרטון ליותר זמן.

מה יש בסרטון אנימציה שכל כך מושך אנשים אתם שואלים? אז ככה:

  • צבעוניות ועניין לעיניים.
  • יצירתיות מחשבתית של יוצרי הסרטון.
  • האפשרות התמידית לחדש וליצור משהו שעדיין לא ראו.

ועוד לא מעט מרכיבים אשר בכיף ישאירו אותנו מרותקים לתוכן הסרטון.
סרטוני אנימציה נחשבים היום ל’דבר החם’ בעולם השיווק הדיגיטלי. עסקים מפיקים סרטוני אנימציה עבור תועלות שונות כמו למשל סרטוני הדרכה, סרטון מוצר, סרטון תדמית ועוד. בואו נבין יותר.

הפקת סרטון מוצר

סרטון מוצר זהו כמובן גם סרטון המקדם את העסק ומוצריו מבחינה שיווקית אך מעבר לכך הוא כאן כדי להסביר לנו, הלקוחות, על מוצר מסויים שיצא לשוק או עתיד לצאת. בסרטון נוכל לראות איך מורכב המוצר, איך משתמשים בו, איך מתקנים תקלות או בעצם כל תוכן שיעזור לנו להאמין במוצר ולהרגיש שאנו כבר מכירים אותו יותר טוב.

הפקת סרטון הדרכה

סרטון הדרכה לא תמיד נפיק עבור מטרה שיווקית כזו או אחרת. לעיתים ניצור סרטון הדרכה על מנת להסביר כיצד לנהוג בשעת חירום או לפשט חומר לימודי מסובך. אך לעיתים סרטון הדרכה ישמש כמדריך בנייה של מוצר או התמצאות באתר מסוים ואז אכן ישנה רמיזה לאמינותו של מוצר והנגשתו לקהל היעד.

אז למה להשקיע? כשאפשר לקנות בזול?

סרטוני אנימציה אפשר גם לעשות בזול, יש אתרים ותוכנות שיוכלו לעשות לכם את העבודה בשניות ובלי הרבה כסף והופ, יש לכם סרטון אנימציה לעסק..

אבל סרטון אנימציה זול מחייב הרבה התפשרויות, והתפשרות הגדולה ביותר שלכם היא על התדמית שלכם, סרטון זול שנראה זול משדר תדמית של עסק לא מקצועי וללא אמצעים, סרטון אנימציה זול יכול להעשות גם את ההפך ובמקום להזמין לקוחות לגרום להם לברוח.

סרטונים הם הכלי החזק ביותר היום כאמצעי שיווק, אנו צופים בהם ללא הפסקה לאורך כל היום, לכן דאגו שהסרטונים שמייצגים אותכם ייצגו אותכם בכבוד ויבלטו מעל השאר. לפני שאתם מפיקים סרטוני אנימציה זולים, דברו עם סטודיו לאנימציה בעל ניסיון ושאלו אותו מה הוא יכול להציע לכם ובידקו את תיק העבודות שלו. אם מצאתם את העבודה שלו תואמת לתדמית שאתם רוצים להציג, בינגו!

נשאר רק לדבר על המחיר

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק