פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מהו ביטוח בריאות פרטי והאם באמת חשוב שיהיה לנו כזה? 

ביטוח בריאות פרטי הפך להיות חיוני במיוחד בשנים האחרונות. כן, בעולם אוטופי היינו חיים בשלווה עם שירותי בריאות ציבורית מתקדמת, תרופות לכל דורש ותורים מקוצרים. לרוע המזל, למי שאין ביטוח בריאות פרטי אין אפשרות לנהל שגרת חיים בריאה וטובה ללא לחצים וחרדות של תורים מרוחקים, רופאים אדישים ותרופות יקרות מחוץ להישג יד. החדשות הטובות הן שהתשלום על ביטוח בריאות פרטי אינו יקר במיוחד, ובאמת כל אחד יכול להשיג לעצמו ביטוח בריאות ברמת כיסוי מסוימת.

לא כיף לדבר על מחלות שאולי יקרו

לא משנה כמה אנחנו צעירים ובריאים, מתעמלים בכל יום ואוכלים גרגרים ירוקים לארוחת צהריים, יש הרבה דברים שאינם בשליטתנו. תאונות למשל, מחלות גנטיות, וירוסים, זיהומי אוויר ועוד. אנחנו לא רובוטים ולא חיים בתוך בועה, ואף אחד לא חסין ממחלות. אז נכון, זה לא כיף לחשוב על זה. אף אחד לא רוצה לדמיין את עצמו ממצב של חזק ובריא עובר למצב של חלש וזקוק לסיעוד, אבל חייבים לחשוב על זה, כדי שאם חס וחלילה זה יקרה, לאותו אדם יהיה מענה מהיר, טיפול רפואי מצוין ופיצוי כספי שיעזור לו ולמשפחתו בעת כה קשה.

קרדיט: Pixabay.com

קופות החולים נותנות מענה מסוים

אין ספק שאפשר להסתדר עם השירות שנותנות קופות החולים, השאלה היא למה שתצטרך להסתפק ברפואה ציבורית שהעומדים בראשה מודים שהיא נכשלה, שבתמורה לסכום קטן בחודש אתה מקבל רפואה פרטית משובחת? נתחיל עם קביעת התורים. אין שום סיבה לחכות שמונה חודשים או יותר לבדיקת אם אר איי למשל, אבל זה מה שקורה למטופלים של קופת חולים, בעוד שמטופלים של ביטוח בריאות פרטי פשוט מפעילים את הביטוח. אותו עיקרון גם לגבי טיפולים, ניתוחים ועוד – כאשר דרך הרפואה הפרטית אפשר גם לבחור את הרופאים, את בית החולים, את המרדים ועוד.

פיצוי כספי במקרה של מחלה קשה

מקרים חריגים הם תמיד העניין, שבגללו מבינים כמה ביטוח בריאות פרטי הוא חשוב. אשה שלקתה בסרטן השד למשל, מקבלת מחברת הביטוח סכום כסף עליו הוסכם בעת החתימה על הפוליסה. הכסף הזה הוא חמצן בשבילה כעת. מעבר לכל הסבל שהיא עוברת יש לה הוצאות על דברים שאינם רפואיים אבל קשורים למצב שלה: בייביסיטר או מטפלת, פסיכולוג לילדים, נסיעות (מוניות, אמבולנס וכו’), אביזרים כמו כסא גלגלים, הנגשה של כל הבית, אובדן ימי עבודה (או הפסקת העבודה בכלל), אובדן ימי עבודה של הבעל – ועוד ועוד.

לא צריך לעשות התרמות וגיוס כספים

אחד הדברים שכל כך חשובים גם כשחולים, זה הרצון שלא יראו אתכם כאנשים חולים ומסכנים. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לכם להמשיך את חייכם מבלי שתצטרכו לבקש כסף מבני המשפחה או מחברים. אנו מכירים מקרים של אנשים שהיו זקוקים להשתלות בחו”ל או לתרופות מצילות חיים בעלות מטורפת שכמובן לא נכללות בסל, והם נאלצים לעשות סבבי גיוס כספים, להתפרסם בעיתון כדי לבקש תרומות, למכור את הבית שלהם ולפעמים גם את הבית של ההורים שלהם. האם ברור לכם, שכל זה נמנע בזכות ביטוח בריאות, שמשלם על הכל? על הניתוחים בחו”ל, על ההשתלות, על התרופות מחוץ לסל, הטיפולים ועוד. אין ספק שדאגות רק מוסיפות למחלה, אבל מבוטחים של רפואה פרטית לא צריכים לדאוג משום דבר. ככה זה כשיש גב חזק מאחור ולא תהום של רפואה ציבורית.

עוזרים לכם להיות בריאים גם כשאתם לא חולים

כשיש לכם ביטוח רפואי פרטי אתם לעיתים קרובות אפילו לא מגיעים למצב של מחלה. הביטוח מאפשר לכם לנהל שגרת חיים הבודקת את מצבכם הבריאותי ומתריעה אם ישנם אפילו סימנים ראשונים של מחלה. הביטוח מזמין ליום מרוכז של בדיקות את כל מטופליו כדי להיבדק לעומק מכל כיוון. בנוסף, דרך הביטוח אתם יכולים להגיע ישירות לכל המומחים כדי לעבור בדיקות שגרתיות המשמרות את בריאותכם. אתם יכולים לעבור טיפולים נפשיים ורוחניים שמחזקים אתכם, וטיפולים לחיזוק המערכת החיסונית כמו טיפולים הומיאופתיים, רפואה סינית ועוד ועוד. מדובר במכלול של טיפולים שמקיף את המבוטח ומעניק לו סיוע, תמיכה וחיזוק בכל אספקט אפשרי, מה שמסייע בהרחקת מחלות ובקיום אורח חיים בריא ורגוע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...