פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: אלו האנשים הישראלים שפשוט אסור שיתרבו

עמוד הפייסבוק הישראלי "אל תתרבו"  הוא עמוד המציג אינסוף דוגמאות מצחיקות למשפטים או פעולות שאנשים שאסור שיתרבו אומרים ועושים. אם להיות קונקרטיים יותר, מדובר למעשה במעין גרסה מחודשת ומוצלחת ל"אנשים שצריך להרוג" הקלאסי והמוכר. לא מכירים את הקונספט? אוקי. מכירים את האנשים האלו שעושים אפצ'י ואז אומרים "לבריאות" לעצמם? אז אלו בדיוק האנשים שאסור שיתרבו.

לאחר כמה חודשי פעילות מוצלחים ומעל 10000 לייקים, החליט מנהל העמוד שמוליק דורנבאום לאגד יחד כמה מהסטטוסים והפרסומים היותר מוצלחים ומצחיקים בעמוד, ולהפוך אותם לקליפ אנימציה מוזיקלי מקסים, מתוק ובעיקר מאוד משעשע.


באמצעות האנימציה הנהדרת של רן דסקל, מציג הסרטון מגוון מקרים של אנשים מרגיזים שאסור שיתרבו. כך למשל נפגוש בטיפוס שמגלה לנו את הסוף של הסרט, אנשים ששואלים אותם מה נשמע והם עונים ב"מה העניינים?", אלה שאומרים שהם התחפשו לעצמם בפורים, כאלה שמכניסים את הכפית של הקפה לשקית של הסוכר, חברים עתיקים שמתקשרים באמצע החיים ושואלים אתכם אם יש לכם כיוון ועוד שלל מקרים מצחיקים.

הסרטון המושקע הזה עלה לרשת אתמול, צבר כ-1000 צפיות נכון לשעה זו ובהחלט מלא בפוטנציאל ויראלי מקומי. אתם כמובן מוזמנים לבקר גם בעמוד הפייסבוק של "אל תתרבו" לתת לייק, ולהציע רעיונות משלכם לאנשים שממש אסור להם להתרבות.

קרדיטים:

לחן: שמוליק דורנבאום, דרור דורנבאום, לירון רפאלי | שירה: שמוליק דורנבאום | קולות: דרור דורנבאום, לירון רפאלי

תודה לאדם יוסליביץ' על הטיפ.

אל תתרבו 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...