פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 תוספות הפיצה הכי הזויות

אם בעבר פיצה הייתה אותה פיצה פשוטה עם רוטב עגבניות שהוגשה לנו עם תוספת אחת או שתיים, כיום ניתן לומר שתחום הפיצות הפך להיות עולם שלם ומשגשג שכולל פיצות בגדלים שונים, עם תוספות שונות ובסגנונות שונים. בנוסף, קיימת תחרות אינסופית בתחום והמנצחת היא אותה פיצרייה שמצליחה להציע ללקוחות הרעבים את הפיצה הטעימה ביותר.

פיצות לקהלי יעד שונים

הפיצה הסטנדרטית מורכבת מבצק, רוטב עגבניות איכותי, גבינה ותוספות, כמו למשל זיתים, פטריות, עגבניות, בצל, גבינה בולגרית. למרות כל זאת כיום ניתן למצוא פיצה טבעונית שאינה מכילה גבינה או ביצים, פיצה מבצק שמרים, פיצות צמחוניות, פיצות ללא גלוטן  ופיצות בריאות שכוללת כל מיני תוספות, כמו למשל תרד, ירקות אנטי פסטי ועוד. בנוסף, קיימת מודעות גדולה בכל הקשור אל בריאות ולכן אנשים רבים שאינם מעוניינים לוותר על אכילת פיצה הסכימו להתפשר כאשר הציעו להם פיצה מחיטה מלאה. בנוסף, חשוב לדעת שניתן לחלק את התוספות של הפיצה בהתאם לטיפוסים השונים שבוחרים את אותה תוספת.

תוספות לפי טיפוסים שונים

5 תוספות הפיצה הכי הזויות של פיצות הן:

פיצה עם תוספת של חלפיניו חריף- מתאימה לצעירים שמשוגעים על אוכל חריף, ספורט אתגרי ומיצוי החיים עד תום בכל מיני חוויות חדשות. כאן מדובר על אנשים שאוהבים להרגיש את קצה הלשון שלהם נשרף ואת הטעם המלא של הפלפל, רוטב העגבניות העשיר, הגבינה המותכת האיכותית והבצק הדק.

פיצה עם תוספת של עגבניות ותרד מתאימה לאנשים שמעוניינים לשמור על הבריאות שלהם ולשמור על המשקל שלהם.

פיצה עם תוספת גדושה של כל מיני סוגי פטריות- כמו  למשל פטריות יער ופטריות פורטובלו  מתאימה לאנשים שאוהבים טיולי טבע, יערות, קטיפת פטריות ושלא אוכלים בשר והפטריות מהוות אלטרנטיבה לבשר מבחינתם.

פיצה עם תוספת כפולה של גבינת ברי- מתאימה לאירופאיים שביננו. כאן מדובר על פיצה ממנה זולגת גבינת מוצרלה איכותית שמצליחה לגרום לאנשים לחוש כאילו הם מצויים במעדניית גבינה איכותית באמסטרדם או בפריז. פיצריות מובחרות מציעות סוגים שונים של גבינה איכותית ולכן רוב אוהבי הגבינות בוחרים בקפדנות את אותה פיצרייה שיכולה לספק להם את אותה הגבינה שתגרום להם לאותו סיפוק בו הם מעוניינים.

פיצה עם תוספת של צלפים- מתאימה לאוהבי מאכלי ים ותבלינים שונים. פעמים רבות אנשים אלו מזמינים פיצות שאינן כשרות, כלומר פיצות עם תוספות של כל מיני סוגי סרטנים, שילוב של דגי ים מלוחים, צלופחים ואלו שמעוניינים להתענג על התוספת "הימית" הפשוטה ביותר, בדרך כלל יבחרו בתוספת טונה שמעניקה לפיצה את אותו ניחוח ימי, אך עדיין מצליחה לשמור על הטעם המעודן שלה.

פיצה עם תוספת אננס- מתאימה לאנשים שמגדירים את עצמם כטיפוסים טרופיים. כאן מדובר על כל אלו שמתגעגעים לתאילנד ולאיים, אבל עד הביקור הבא מוצאים את התחליף בפיצה בתל אביב. אלו שרצים בסופרמרקטים דבר ראשון למחלקת הפירות הטרופיים ומחליטים לקנות את האננס הענק ולא משנה מה המחיר וזאת רק כי הם אוהבים את הטעם שלו והוא מזכיר להם חופש ונופש. אלו הם גם אלו שאוהבים את קרם השיזוף שלהם בניחוח קוקוס ומעבירים את הזמן הפנאי בפעילות ימית ושיזוף על החוף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...