פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הזה חושף את הקשרים הסודיים והמפתיעים בין כל סרטי האנימציה של פיקסאר

ממש כמו שכל ישראל אחים, ככה כל הסרטים של פיקסר קשורים זה בזה. ולא, לא קשורים כי כולם יצאו מאותם אולפנים עם (פחות או יותר) אותם מפיקים ו(בערך) אותם אנימטורים. הקשר הוא עמוק הרבה יותר ושזור לאורכם ורוחבם של כל סרט וסרט שפיקסר שחררה לאוויר העולם. רק שאנחנו לא ראינו אותו כי הוא הוחבא היטב.

רוצים הוכחה? בבקשה. לפני כמה ימים התפרסם בדף הפייסבוק הרשמי של “צעצוע של סיפור” הסרטון הבא, שמוכיח שבכל סרט מבית היוצר של פיקסר הושתלו ברקע, בלי שאף אחד ישים לב, דמויות ואובייקטים מסרטים אחרים. החלק הכי כיפי הוא שכל הרמזים השתולים האלה מתחברים אחד לשני ומסדרים מחרוזת סרטי פיקסר, מושלמת בלי לפספס אפילו סרט אחד.

זאת לא הפעם הראשונה שאולפני האנימציה משתעשעים בשתילת רמזים חבויים בסרטים שלהם.  דיסני, הבעלים של פיקסר, כבר פרסמו בעבר שמשאית משלוחי הפיצה הצהובה מופיעה כמעט בכל סרט של פיקסר. לפני כמה שנים הם גם גילו שכדור משחק שהופיע באחד מסרטי האנימציה הקצרים והראשונים שהאולפנים פרסמו – נשתל בעוד סרטים, מפורסמים יותר, ביניהם גם צעצוע של סיפור.

אז בפעם הבאה שאתם רואים סרטים לילדים מבית פיקסר, אל תשכחו לפקוח עיניים טוב טוב. אולי יש מולכם איזה רמז חבוי שאתם לא שמים לב אליו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...