פינוי דירות בחינם

בין אם אתם עושים רילוקיישן או מטפלים בחפצים של אדם אהוב שנפטר, שירותי פינוי דירה יכולים להיות משמעותיים מאוד עבורכם. כדי לעזור לכם קמו שירותי פינוי דירות בחינם שיכולים לעזור לכם בתהליך לא פשוט זה. במדריך זה נבחן כיצד פועל שירות פינוי דירות חינמי.

קרדיט: דרור פינוי דירות

מתי תזדקקו לשירותי פינוי דירה של דרור פינויים ?

קיימות מספר סיבות שבעקבותיהן אולי תצטרכו לפנות דירה על כל תכולתה באמצעות שירות חיצוני. סיבה אחת היא מעבר לבית חדש ללא צורך ברוב הפריטים מהבית הקודם, לדוגמה כשעוברים לחו״ל. במקרה כזה ייתכן שיהיה לכם קל יותר לשכור חברה חיצונית שתסלק את כל הפריטים הלא רצויים בלי שאתם תצטרכו להסתבך עם כך.

סיבה נוספת היא פינוי של דירות אגרנים. לצערנו יש אנשים רבים שצוברים הרבה מאוד חפצים ופריטים לא נחוצים לאורך השנים, וכדי לעזור להם עם כך ניתן לשכור שירותי פינוי כוללים. לבסוף, יש סיבה מעציבה נוספת והיא פינוי של דירה של קרוב משפחה שנפטר. ייתכן שיש צורך לפנות את הדירה לקראת מכירה, ואנשים חיצוניים יוכלו לעזור בכך.

מה שונה בין שירותי הובלה לשירותי פינוי דירה?

יכול להיות שאתם תוהים מה ההבדל בין שני סוגי השירותים , ולנו יש את התשובה. שירותי פינוי דירה לא סתם מובילים את הרהיטים שלכם מלוקיישן אחד לאחר.

מה שהם עושים זה להוציא את הרהיטים והחפצים הלא רצויים שנמצאים בדירה, ואז להוביל אותם לחנויות למכירת יד 2, לאתרי מחזור, למקומות שאוספים תרומות או לאתרי סילוק פסולת מוכרים.

כך במקום שאתם תתעסקו בלמצוא לאן להביא את הרהיטים והחפצים הלא רצויים שלכם, חברת פינוי דירות כמו דרור פינויים עושה זאת למענכם.

מתי פינוי דירות מתרחש בחינם?

חבות שמספקות שירות פינוי דירות לרוב עושות את זה בתשלום, חוץ במקרים מסוימים בהם השירות יינתן בחינם. האפשרות הזו זמינה כאשר לתכולת הדירה יש ערך וניתן למכור אותה לגורם נוסף.

במקרים כאלה החברה לא תיקח כסף על שירות הפינוי כל עוד הבעלים החוקיים של החפצים יאפשרו להם לקחת את החפצים ולעשות בהם כאוות נפשם.

בעצם בתמורה לפינוי כל הפריטים הלא רצויים, ביניהם רהיטים, מוצרי חשמל, בגדים ועוד- החברה תיקח אותם לעצמה ותמכור אותם. בעצם נוצר פה מצב ווין-ווין- גם בעלי החפצים זוכים לכך שהדירה שלהם תפונה ללא עלות ומבלי שהם צריכים לדאוג למכירה, תרומה וכדומה, וגם אלה שמפנים זוכים לקבל את החפצים ולהרוויח עליהם כסף.

כיצד מתבצע פינוי דירה בחינם?

אז עכשיו אחרי שהבנו מה זה פינוי דירות חינמי, הגיע הזמן להבין כיצד ההליך הזה בעצם מתבצע. כמובן שאצל כל חברה זה יקרה קצת אחרת, אבל לרוב קיימים שני שלבים.

השלב הראשון יכלול פגישה בין בעלי הדירה ונציגים של החברה. בפגישה זו נותני השירות יבקרו בדירה ויעריכו את תכולתה כדי לקבוע לאילו פריטים יש ערך למכירה חוזרת, איזה צריך לזרוק ועוד. השלב הזה יאפשר להם להחליט האם הם יכולים להציע שירות פינוי בחינם.

השלב השני יהיה הפינוי עצמו. ייקבע תאריך בו הוא יוכל להתבצע, ובאותו היום יגיע צוות הפינוי וההובלה. הם יובילו את הרהיטים לאחסון, מכירה, מחזור או אתרי פסולת.

לסיכום

לסיכום, פינוי דירות בחינם הוא שירות משתלם גם לבעלי הדירות והחפצים שזקוקים לפינוי, וגם לחברת הפינוי שדואגת לעשות זאת. אז אם אתם צריכים לפנות את הדירה שלכם, חשוב שתדעו על קיומו של שירות זה כדי לחסוך לכם זמן, מאמץ וכאב ראש.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק