פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תרגעו! אתם לא חתיכת חרא

בימים האחרונים, החלו גולשים רבים ברחבי הרשת בעלי פרופיל פייסבוק, לקבל התראה מוזרה במייל. גולשים שקיבלו את ההתראה התבשרו על תגובה חדשה מאחד מחבריהם בפייסבוק על אחד מהפרסומים על הקיר שלהם, לכאורה, התראה שגרתית ולגיטימית עבור מי שמפרסם סטטוסים באופן קבוע. אולם, תוכן התגובה המוזרה העלה חשש בקרב הגולשים:. על פי ההודעה, אחד מחבריכם הקרובים השאיר לכם תגובה בה כתב “you piece of shit!!!” או בתרגום חופשי, “אתה חתיכת חרא!!!”.

הגולשים שהתפתו ללחוץ על הקישור בכדי לראות את התגובה ולנסות להבין מדוע אחד מחבריהם חושב שהם חתיכת צואה, נחתו בדף  אינטרנט שאמנם נראה כמו פייסבוק, אך כמו במקרים דומים ורבים אחרים, התברר כדף אינטרנט מדומה כחלק מתרמית פייסבוק  שמטרתה החדרת חפרפרת למחשב האישי שלכם, וגניבת הסיסמאות והפרטים החסויים שאתם כל כך רוצים לשמור עליהם.

למרות שכמעט בכל שבוע אנחנו נחשפים לתרמית רשת כזאת או אחרת, עושה רושם שאין גבול לתחכום של הנסים לפגוע בגולשים, כשהפעם הם מנסים לנגן על אחת התכונות הכי רגישות אצל בני האדם, העלבון. הבלוג Nakedsecurity מדווח כי מדובר בוירוס חפרפרת, המכונה גם חור שחור, ועשוי לגרום נזק רב למחשב ולתוכן שלכם. כמובן, אם גם אתם קיבלתם הודעה דומה, התעלמו ממנה ומחקו אותה מתיבת הדואר שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...