מבריק: איך גורמים לגבר לשקול לטפח שפם ?

חברת פיליפס רצתה להיכנס לשוק חדש בטאיוואן ולמכור שם מוצרי טיפוח לגבר. בניגוד לתרבות המערב בה גבר מרגיש בנוח לטפח שפמפם, זקן צרפתי או סתם זקן תיש… בטאיוואן גברים לרוב הולכים על המראה המגולח.

היה ברור שמהלך בו פליפס תציע את מוצרי הטיפוח שלה בדרכים המקובלות בחנויות או דוכנים נידון מראש לכישלון עקב פער התרבויות ולכן חבל להשקיע בו. במהלך שיווקי מבריק הם בחרו לשווק את המוצרים באמצעות מספרות, המקום המושלם בו גברים פתוחים יותר לקבל המלצות לגבי המראה שלהם.  על מנת ליצור את ההתעניינות הראשונית עיצבו בפיליפס חלוק שיש עליו יד מודפסת המחזיקה מכונת גילוח של פיליפס. לאחר שהלקוח התיישב והתרשם מהחלוק הציעו לו לשתות מים בספל שקוף עליו מודפס דיוקן של שפם או זקנקן מעוצב, כך שהלקוח הפוטנציאלי רואה את פרצופו במראה עם עיצוב של שפם.

 כל מספרה ששיתפה פעולה עם פיליפס קיבלה חלוק מעוצב, ספלים עם שפם ועלונים שיווקיים עם הנחות למוצרי החברה. הקמפיין זכה להצלחה מסחררת וזאת דוגמה מצוינת לחשיבה מחוץ לקופסה על מנת לחדור לשוק חדש באמצעי שיווק אוף-ליין, יצירתי ופשוט. אם עדין אין לכם זקן או שפם, זה הזמן לגדל אחד, ואם אתם חוששים מהמראה החדש שלכם פשוט קחו כוס שקופה, וציירו לה שפם.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק