פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 תמונות מפתיעות שחושפות את הסודות מאחורי צילומים מופלאים

בשלב הזה של חיינו, כשאנחנו כבר למודי ניסיון, כבר ברור לנו היטב שכמעט כל תמונה עליה אנחנו מביטים, על שלטי חוצות, במגזינים, באינסטגרם וכדומה, עברה "שיפוץ" כלשהו באמצעות פילטרים או תוכנות עריכה. כתוצאה מכך, נוצרת בנו הרבה פעמים הנטייה לזלזל בתמונות טובות בגלל הקלות לכאורה בה ניתן להפוך כל תמונה למוצלחת יותר. אלא שמאחורי כל תמונה איכותית ומוצלחת, יש הרבה יותר מפילטרים ועריכה – יש צלם מקצועי שמשקיע המון מחשבה ויצירתיות בהפיכת לוקיישנים שנראים די סתמיים למקומות שנראים כמו גן עדן מבעד לתמונות.

העבודה הפיזית והמחשבתית שצלמים נדרשים אליה כדי להבטיח שהתוצאה הסופית בצילומים שלהם, גם תחת קסמי הפוטושופ, תראה פשוט מושלמת, היא הבסיס לסדרת התמונות הנהדרת של צלם ברזילאי בשם גילמן סילבה, שמעניקה לנו הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של עבודתו כצלם משפחה ואירועים, ולמעשה חושפת את הסודות שמסתתרים מאחורי תמונות מנצחות שגורמות ללסת שלנו להישמט לרצפה.

אספנו עבורכם 30 זוגות תמונות – מצד אחד התוצאה הסופית ומצד שני מאחורי הקלעים של אותה התמונה. כפי שתוכלו לראות עבודת הצלמים דורשת המון דמיון, יצירתיות ואלתור, משימה מאוד לא פשוטה שכוללת לעיתים מאמץ רב, והכל כדי לזכות בפריים המנצח. הנה התמונות לפניכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...