פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המכשיר הזה ישמור על הכלב שלכם כשאתם בעבודה וישלח לכם תמונות סלפי שלו כדי להרגיע אתכם

בעולם אידיאלי, כלבים היו הולכים עם הבעלים שלהם לכל מקם – עבודה, בילויים, חופשות בחו"ל ואפילו ביקורים אצל רופא השיניים (כי זה מרגיע). בעולם לא אידאלי, כמו למשל זה שאנחנו חיים בו, חיות המחמד נאלצות להישאר בבית והבעלים נידונו לשבת במשרד ולקוות שהם יחזרו לבית שלם ולחיה מתפקדת.

אז אמנם פתרון לזה שאי אפשר לקחת את הכלבים לכל מקום עוד לא המציאו, אבל מסתמן שיש מכשיר שיאפשר לכלב שלכם לשלוח סלפיז מהבית ולהרגיע את הדאגה והגעגועים. תכירו את  PetBot, סוג של סמארטפון לכלבים שמאפשר להם לתקשר עם הטלפון של הבעלים שלהם – ואפילו מצ'פר אותם על זה.

ה  PetBot הוא בעצם מתקן חכם שעליו מותקנת אפליקציה שעושה מה שכל מצלמת רשת עושה – וזה להעביר שידור חי מהבית. הבעלים יכולים לצפות מכל מקום ואפילו למשוך את תשומת לבו של הכלב עם קטעי קול שהוקלטו מראש, או סתם לשחרר לו חטיף כדי להקל מעט על הבדידות שלו (ועל רגשות האשם).

אבל שימו לב לחלק המעניין: הקופסה המתוחכמת הזאת גם יודעת לזהות את הפנים של הכלב כשהוא מתקרב, להתמקד עליהם ולצלם. התמונה נשלחת למכשיר של הבעלים (אייפון או אנדרואיד). כדי שכל הצדדים יהיו מרוצים מהעסקה, תוך כמה רגעים הסמארטפון להולכים על ארבע מוציא חטיף לדוגמן הבית הפרוותי.

אבל זה לא הסוף. לקופסה הזאת יש עוד כמה פיצ'רים מעניינים. למשל, היא מסוגלת לזהות נביחות ואם יש יותר מדי כאלה – נגיד במקרה של פריצה או סתם דיאלוג מוגזם עם הכלב של השכנים – לשלוח התרעה על כך לבעלים. מוזמנים לצפות בסרטון של המוצר.רוצים לפרגן לחיה שלכם מכשיר כזה? בצדק גמור. המחיר של המוצר, שעדיין ממתין למימון באינדיגוגו, עומד כרגע על 149 דולר – שזה מחיר שהוא לגמרי לא בשמיים, אם תשאלו אותנו. רק קחו בחשבון שצפי קבלת המוצר הוא בחודש מאי 2016. קליק לעמוד קמפיין המימון של המוצר באידיגוגו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...