פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה המדביר שמציל הוא אתר ההדברות המוביל בישראל?

לצידנו חיים בעולם עוד מינים רבים של בעלי חיים. מצד אחד בני האדם רוצים לאפשר לכל אחד אחר לחיות בשלום לצידנו, אבל מצד שני רובנו לא רוצים אצלם בבית נמלים, עכברים, פרעושים, ג'וקים, תולעים, יונים ובוודאי לא נחשים שעלולים להיות מסוכנים. בהתאם אנחנו זקוקים לשירותי הדברה – והמקום הטוב ביותר למצוא אותם הוא האתר המוביל בישראל, המדביר שמציל.

קרדיט תמונה: pixabay.com

תוצאות מעולות – באחריות

בין אם אתם זקוקים לשירות הרחקת יונים, בין אם אתם מחפשים הדברת נמלים בגינה ובבית, בין אם המטרה שלכם היא מניעת כניסת ג'וקים לדירה ובין אם יש אצלכם אורחים מיותרים כגון עכברים או חולדות, השיקול העיקרי בבחירת המדביר היא היכולת של איש המקצוע להבטיח לכם בית נקי ממזיקים – וגם כמובן לקיים את ההבטחה.

במדביר שמציל תמצאו יותר מ-200 מדבירים עם מכנה משותף משמעותי – כולם בעלי ניסיון משמעותי בתחום ומציגים קבלות של ממש בכל הנוגע לסילוק חרקים, פשפשים, עכברים, קרציות, צרעות ועוד בעלי חיים שמוטב שיחיו במקומות אחרים.

הדברה ירוקה ובטוחה

מאפיין נוסף של כל חברת הדברה מומלצת הוא שימוש בחומרים שמוגדרים כ"ירוקים" – כלומר כאלה שלא מסכנים את בני האדם שחיים בבית וגם לא את חיות המחמד. למעשה חומרי הדברה איכותיים הם גם אקולוגיים, כלומר לא פוגעים בסביבה, ובעידן שבו כולנו כבר מודעים היטב לסיכון המוחשי לעתידו של כדור הארץ, זהו כמובן שיקול משמעותי מאוד.

במדביר שמציל ממתינות לכם חברות הדברה מתקדמות שמקפידות להשתמש אך ורק בחומרים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים ממשרד להגנת הסביבה, כך שאתם יכולים להזמין את ההדברה בראש שקט באמת.

פריסה ארצית

המדביר שמציל הוא המקום הנכון לחפש בו מדביר מקצועי במרכז, בצפון, בדרום ובעצם בכל מקום ברחבי הארץ שבו אתם זקוקים לשירות החשוב תמצאו כמה וכמה אופציות שמהן תוכלו לבחור את זו שהכי מתאימה לכם. בנוסף לפריסה הארצית שמבטיחה מענה מקצועי בכל מקום תוכלו לקבל שירות בכל זמן שהוא, כולל לילות ושבתות (למשל במצב חירום של נחש בגינה).

המלצות

במדביר שמציל תמצאו גם המלצות על החברות השונות שמציעות הרחקת יונים, לכידת נחשים, הדברת דירה כך שלא ייכנסו אליה נמלים או ג'וקים, הרחקת צרעות ועוד שירותים דומים. ההמלצות הן דרך טובה מאוד להתרשם מרמת השירות של כל חברה וכל איש מקצוע, וכך לבחור בביטחון מלא את האופציה המתאימה לכם ביותר לפי סוג השירות, המיקום בארץ, הזמינות והמחיר.

השוואת מחירים מקיפה

אתר שמציע למעלה מ-200 חברות הדברה ואנשי מקצוע מעולים הוא גם דרך נוחה במיוחד לבצע השוואת מחירים מקיפה כך שלא תצטרכו לשלם סכום גבוה מדי עבור השארת הבית נקי מחרקים מזיקים ושאר אורחים לא רצויים.

בנוסף תמצאו באתר מחירון הדברה מפורט. בעזרת המחירון תוכלו לדעת מהו טווח המחירים המקובל ולדעת בוודאות שמבקשים מכם סכום סביר. כך לדוגמה עלות הדברה של מסעדה – מקום שמן הסתם חשוב במיוחד שלא יהיו בו בעלי חיים במטבח ובאזורי האחסון, ולמעשה זוהי גם דרישה מהותית במסגרת חוק רישוי עסקים – היא 320 עד 500 ש"ח. הדברת מכרסמים בבניין משותף תעלה לכם 270 עד 720 ש"ח, ואילו הדברת נמלים בבית ישן מתומחרת ב-190 עד 270 ש"ח.

כמו כן תמצאו באתר מידע מקצועי מפורט שיעזור לכם להבין את היקף הבעיה שאיתה אתם מתמודדים ואת כל הפתרונות האפשריים. כך למשל הרחקת יונים אפשרית בעזרת דוקרנים, רשת, קפיצים, דחלילים או על בסיס גלי קול, ואילו לכידת עכברים ושחרורם בטבע מתבצעת באמצעות סוגים שונים של מלכודות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...