פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

9 סוגים של מחזור שכל בחורה חוותה לפחות פעם אחת בחיים שלה

נתחיל בחדשה מרעישה: מחזור זה לא כיף. זה כואב, זה מגעיל, זה מגביל, זה מורכב לוגיסטית ובאופן כללי די מיותר. אבל בגלל שאנחנו נגד הכללות, לא נתייחס לכל סוגי המחזור כאל מקשה אחת של דם וביציות. יש כמה סוגים של מחזור שכמעט כל אחת חוותה במהלך חייה, כל אחד שונה במאפיינים ולכל אחד יש חסרונות משלו (יתרונות, מה לעשות, כמעט אין). ואם עדיין לא חווית את כל הסוגים, זה לגמרי בסדר, זאת ממש לא צריכה להכיר את כולם.

אז כדי שתדעו להבדיל בין טריפה לנבלה, הנה 9 הסוגים השונים של המחזור. רגע לפני שאתן גוללות, נזהיר שהתמונות משקפות את המציאות ולכן מעט גרפיות ולא ממש מעוררות תאבון. רק אומרים. 

המחזור הדולף

מדובר במחזור ששם לעצמו למטרה להחריב ולהשמיד כל זוג תחתונים תקין בארון. נכון, זאת לא לגמרי אשמת המחזור אלא גם קצת אשמתך, שלא בדיוק הערכת נכונה את קצב הדימום הסוחף. וחוץ מהרטיבות וחוסר הנוחות, בדרך כלל מתלווה אליו גם כאב זדוני.

מחזור
Crystal Ro / BuzzFeed

המחזור המנוקד

מוכר בעיקר בזכות חוסר היכולת שלו לקבל החלטה: אתה כאן או לא כאן? יש מלא דם או שאין כלום? אז נכון שזה משמעותית עדיף על מחזור שמגיע בצורת שטפון, אבל למחזור מהסוג הזה לא ברור איך להיערך ולמה בדיוק לצפות בפעם הבאה שתשלפי טמפון.

מחזור2
Crystal Ro / BuzzFeed

המחזור עם הגושים

מסוג המחזורים האלה שיש להם נוכחות, קשה לפספס את זה שהם שם. הדימום הזה דומה קצת לגלידה של בן אנד ג'ריז. רק שבמקום חתיכות של שוקולד או קרמל, המחזור הזה מפנק בחלקיקי גוף קרושים. מגעיל למדי אבל גם מספק באופן מוזר.

מחזור3
Crystal Ro / BuzzFeed

מחזור פאנטום

מביא איתו את כל החבורה: כאבי בטן, נפיחות, עייפות, רעב לכל מה שהוא מתוק וגם לכל מה שלא – אבל הוא עצמו לא מגיע. בסוף כבר תתפללי שיגיע רק כדי שיעבור כבר.

מחזור4
Crystal Ro / BuzzFeed

מחזור האיחור האופנתי

מדובר במחזור עם חוש הומור שאוהב להשתעשע, אבל הוא טרם הבין שזה לא מצחיק. לרוב האיחור הלא אלגנטי שלו יכניס כל אחת לפאניקה והיסטריה. עוד מחזור שמקבל תפילות חרישיות לבואו, אבל מסיבות קצת יותר דרמטיות. הגעתו, כמובן, מלווה בתחושת הקלה עצומה.

מחזור5
Crystal Ro / BuzzFeed

המחזור המפתיע

האויב הותיק של מחזור האיחור האופנתי שאחד מתחביביו העיקריים הוא להפתיע אותך כשאת לגמרי לא מוכנה, נטולת טמפונים בתיק ועם מכנס בהיר מדי. לא ברור אם זה מחזור שהתבלבל בספירה או שסתם לא היתה לו סבלנות לחכות 28 יום.

מחזור6
Crystal Ro / BuzzFeed

המחזור הלא נגמר שמישהו יעצור אותו כבר אלוהים

מחזור שמגיע אבל לא מעוניין לעזוב. הוא נהנה מתשומת הלב שהוא מקבל ממך ובטוח שמוצרי היגיינה זה בחינם, אז הוא ממשיך לדמם ולדמם ולדמם ולדמם וכבר עבר שבוע ועוד לא נגמר. ואז 9 ימים ואת מגלה שעוד נשאר לך דם בגוף. בסוף, לא ברור איך ולמה, הוא משתכנע לעזוב את גופך המותש.

מחזור7
Crystal Ro / BuzzFeed

המחזור הקצר ולעניין

הנדיר וגם המפנק בכל החבורה. מגיע בזמן, כמו אורח מנומס, לא נשאר יותר מדי זמן ולא משאיר יותר מדי לכלוך. לפעמים הוא גם יתחפף קצת לפני, כי למה לא בעצם? אי אפשר לבקש יותר מזה.

מחזור8
Crystal Ro / BuzzFeed

מחזור הפליז שמישהו יהרוג אותי

המחזור שבטוח שמערכת הרביה שלך היא לא יותר מגן משחקים לפרוק בה אנרגיה. אין לו טיפת כבוד לגוף שלך או לסטטוס קוו בינך ובין המחזורים שהגיעו לפניו. הוא אלים, מכאיב, לא סופר אותך ובעיקר – מסרב ללכת.

מחזור9
Crystal Ro / BuzzFeed

באמצעות: buzzfeed | איורים: Crystal Ro

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...