הדבר הראשון שאתם רואים בכל אחת מהתמונות הללו יחשוף פרטים על האישיות שלכם

לפעמים לדבר הראשון בו העין שלנו מבחינה כשאנחנו מסתכלים על מקום או על אדם כלשהו, יש משמעות כלשהי, מעין השתקפות של האני הפנימי שלנו.

תמונות כפולות, כמו אלה שתראו כאן מיד, הן תמונות שכוללות בתוכן 2 אובייקטים. הביטו בכל אחת מהתמונות וגלו מה האובייקט הראשון אותו העין שלכם קלטה, בהתאם לכך תוכלו למצוא מתחת לתמונה כמה מילים שאולי יתאימו לאישיות שלכם בהתאם לבחירה של המוח שלכם.


 

עוד בפטריה

14 אשליות אופטיות מגניבות שישחקו לכם עם המוח
15 עובדות לא חשובות שבטוח יעניינו אותך
אתגר הסודוקו – בואו להוכיח לנו כמה אתם טובים בסודוקו

פנים או דגים?

פנים: אתם מאוד חברתיים ותקשורתיים ותמיד סקרנים לדעת מה קורה בחייהם של האנשים המקיפים אתכם. אתם משתמשים ביכולות האינטלקטואליות שלכם בטבעיות כדי לפתור בעיות ומטלות יומימיות.

דגים: אתם מרוצים בסה"כ מהחיים שלכם ואתם גם מאמינים במזל שימשיך לדאוג לכם בעתיד. גם אם לפעמים דברים לא הולכים כמו שתכננתם, אתם תמיד בטוחים שהכל יבוא על מקומו בשלום.

חור מנעול או דמות בוכה?

חור מנעול. אתם מאוד סקרנים לגבי החיים שלכם באופן כללי ויש מצב לא רע שאתם מתרגשים מהדברים הלא צפויים שעוד מחכים לכם בדרך.

דמות בוכה: אתם לא לגמרי מודעים למצב הרגשי שלכם כרגע – עצבות, אכזבה, בדידות וכדומה. אתם צריכים לתת יותר תשומת לב לתחושות הפנימיות שלכם.

דלת מעט פתוחה או תו?

דלת מעט פתוחה: אתם תמיד מוכנים לשינויים ואתם מרגישים שאתם בכיוון הנכון. אתם לגמרי מודעים לכל מה שמצפה לכם בעתיד הקרוב.

תו: זהו זמן חשוב מאוד עבורכם לנסות ולבטא את היצירתיות שלכם. יש לכם משהו שאתם נורא רוצים לחלוק עם העולם. אם תעבדו מספיק קשה הפוטנציאל שלכם ימומש.

אנשים או עמודים?

עמודים: לפעמים קשה לכם לעזוב את אזור הנוחות שלכם ולצאת להשיג את מה שאתם באמת רוצים. אתם צריכים לנסות לנסות להסתכל על העולם מפרספקטיבה שונה. בנוסף, אם הבחנתם קודם בעמודים יתכן ואתם אנשים רומנטיים שאוהבים לחלום.

אנשים: אתם לא מרגישים במכשולים כלשהם שמפריעים לכם בדרך ולרוב אתם מצליחים להשיג המון דברים בקלות. אתם אנשים רגישים ואדיבים ותמיד מוכנים לעזור לאנשים אחרים.

גבר או אישה?

גבר: אם את אישה, ייתכן וזה אומר שאת רוצה להיות בקשר רומנטי או מחפשת זוגיות. אם כבר יש לך זוגיות, זה סימן שאת מרגישה קשר חזק ובטוח עם בן הזוג. אם אתה גבר, ייתכן ואתה מוטרד מבעיה כלשהי שקשורה לגבר אחר כלשהו בחיים שלך.

אישה: אם את אישה, זה סימן שיש לך גישה מאוד חיובית לחיים ואתם חיים בהרמוניה ושלווה עם עצמך. אם אתה גבר, ייתכן ואתה מאוד מעריך את היופי הנשי. יש סיכוי שאתם מרגישים משהו כלפי מישהי ספציפית ומצפים ממנה להרגיש כמוכם.

המבחן מבוסס על המשמעות הסימבולים של אובייקטים שונים והרגשות שהם מעוררים בנו, הוא ספקולטיבי, נועד לשם הכיף וההנאה בלבד ואין לייחס לו משמעויות רציניות יותר.

עוד בפטריה

הזוג הזה הופך משחקי מילים בעברית לסדרת תמונות מצחיקה במיוחד
22 משפטי הפתיחה הכי מביכים ומצחיקים שגברים ישראלים שלחו לבחורות

לייק לפטריה בפייסבוק