פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדבר היחיד שטוב יותר מלראות את ביונסה רוקדת

אם יש ז'אנר שכנראה לעולם לא ייעלם מעולם פרסומות הטלויזיה, מדובר כנראה בז'אנר "בואו נחתים סלב-על, נצלם אותו בכמה שוטים כשהוא שר או רוקד עם המוצר שלנו ביד, וזה כבר יעבוד". יצרנית המשקאת "פפסי" מתמחה בעניין, ולאחר אינסוף פרסומות מעייפות, מושקעות בהגזמה ונטולות תוכן בכיכובה של בריטני ספירס, הצטיידה לאחרונה בחברה בזמרה-שחקנית-כוכבת המגה סקסית ביונסה, בכדי שתפרסם את המשקה המוגז שלה.

סרטון הפרסומת החדש בכיכובה של ביונסה נקרא "mirrors" והוא חלק מקמפיין “bey here now” (משחק מילים עם שמה של ביונסה) של החברה. סרטון הפרסומת מציג את ביונסה כשהיא מתאמנת בתנועות ריקוד חדשות מול מספר מראות, כשבמקום דמותה שלה, מופיעות על המראות מגוון דמויות שונות של ביונסה, המייצגות כל אחת מראה שונה של הכוכבת, מתקופות שונות בקריירה ומקליפים מוזיקליים שונים שצילמה בעבר.

פפסי ביונסה

כמו שכבר אמרו חכמים לפנינו, אם יש דבר אחד טוב יותר מלראות את ביונסה רוקדת, זה לראות 10 ביונסה רוקדות בבת אחת, ועל הנקודה הזאת בדיוק משחקת הפרסומת החדשה של פפסי. לא מפתיע אם כך, שבתוך יומיים בלבד, חצה הסרטון המדובר את רף 5 מליון הצפיות ביוטיוב, והיד עוד נטויה. ומה באשר למשקה המוגז? אם כן, הפרסומת מנסה לשדר מסר דבילי כלשהו בסגנון "לחיות את ההווה", אבל ביננו, סביר להניח שהמסר הזה ממש לא מעניין את הצופים. הם יסתפקו בצפייה בתנועות החושניות של ביונסה, כשיד אחת על העכבר והיד השניה אוחזת בכוס קוקה קולה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...