הזוי: האיש הזה מרחף לצד אוטובוס קומותיים בלונדון (וידאו)

איך הייתם מגיבים אם הייתם מטיילים ברחובות לונדון, כשלפתע הייתם מזהים אדם המרחף ליד אוטובוס קומותיים לונדוני טיפוסי? אמן האשליות הבריטי סטיבן פריין, הידוע גם בכינויו “דינמו”, יצר אשליה נהדרת ברחובות לונדון, כשהוא מרחף לצידו של אוטובוס קומותיים בזמן נסיעה, אל מול עיניהם המשתאות של העוברים והשבים ברחובות העיר שנראו המומים אל מול המחזה המוזר והמדהים הזה.

לאחרונה החל דינמו בשיתוף פעולה עם יצרנית המשקאות פפסי, והתעלול הזה הוא חלק מהקמפיין הנרחב והמתמשך של פפסי, Live For Now. אם תצפו בסרטון, התגובה הראשונה שלכם תהיה ככל הנראה ‘איך לעזאזל הוא עושה את זה?’, ולצערינו, בדיוק אתמול הסתיימה החברות שלנו במועדון הקוסמים היוקרתי, כך שאין לנו תשובה טובה לספק לכם.

פריין מתאר את האשלייה הזו כאחד הדברים הכי מרגשים שיצא לו לעשות, ואין ספק שהתגובות של העוברים והשבים שמיהרו לנסות ולצלם אותו מרחף לפני שהוא מתרחק מהם ביחד עם האוטובוס, רק מוסיפות לעוצמה של האשליה.

זה בדיוק הזמן לציין שאם למישהו מכם יש מושג איך עובד הקסם הזה, בהנחה שלסטיבן פריין אין כוחות על, הוא מוזמן לשתף אותנו ואת הגולשים בתגובות. בין המנחשים תוגרל ערכת קסמים דמיונית של צ’יקו ודיקו.

לייק לפטריה בפייסבוק