22 בעיות קיומיות שרק אנשים עם משקפיים יצליחו להבין

להשתין באמצע הלילה

התעוררתם באמצע הלילה, החדר חשוך ואתם לא רוצים להדליק את האור ולהעיר את בן/בת הזוג. אתם מדדים באיטיות לשירותים ותוך כדי נתקלים בכל דבר אפשרי. אם אתם גברים, יש גם סיכוי טוב שהזרנוק שלכם יפגע בכל מקום שהוא לא האסלה.

 

להתאפר

מלאכת האיפור דורשת מכן להתקרב עד למרחק סנטימטרים ספורים מהמראה ולפעמים גם להתנגש בה מה שיגרום למסקרה שלכם להימרח עליה. ואם כבר הצלחתן לשים את המייקאפ כמו שצריך, זה כמעט בלתי אפשרי להרכיב את המשקפיים לאורך זמן מבלי שהם ימרחו ויהרסו את העבודה המאומצת שביצעתן בבית לפני היציאה.

 

מקלחת

אין צורך להרחיב. השילוב בין בעיות ראיה למקלחת הוא פשוט נהדר וכלל לא מסוכן.

 

משקפיים מיוזעות

בימי הקיץ המשקפיים שלכם מתחילים לזוז ולהתגלש על הגשר של האף שלכם בגלל הלחות והזיעה שמצטברת על הפנים שלכם. אתם מוצאים את עצמכם מנסים לסדר את המיקום של המשקפיים בכל 5 שניות וזה יכול להטריף.

 

בעיה להתמזמז

אם רק אחד מבני הזוג מרכיב משקפיים עוד אפשר להתנשק כמו שצריך אבל אם שני בני הזוג מרכיבים משקפיים זה מרגיש קצת כמו של בילוי משותף במתקן של המכוניות המתנגשות בלונה פארק.

 

ללכת לסרט קולנוע בתלת ממד

אם חשבתם שלהרכיב משקפיים זו פעולה לא לגמרי נוחה, חכו שתנסו להתפנק עם משקפי תלת מימד שמתלבשות על המשקפיים שלכם. אתם צודקים, כבר עדיף לבקש מהסדרן להנמיך את הסרט ואז ללכת לישון, כי זה פשוט לא יקרה.

 

למה לא בעצם

האנשים שתמיד שואלים אתכם “למה בעצם שלא תשימו עדשות” כאילו שזה לא ביג דיל לדחוף משהו לתוך העין בכל יום. שימו אתם עדשות.

 

גשם

הרגע הזה שיורד מבול בחוץ ואתם מוצאים את עצמכם הולכים ברחוב כשלאט לאט המשקפיים שלכם מתחילים להתמלא בטיפות מים, וכל מה שאתם רוצים עכשיו זה להפעיל את הווישרים שלכם, רק שאין לכם כאלה… ועכשיו אתם צריכים לשכלל את המומחיות שלכם ולהצליח ללכת בגשם עם מטרייה וראייה חלקית לחלוטין, מבלי להיתקל באף אחד.

 

לונה פארק

בניגוד למרבית בני האדם שאינם מרכיבים משקפיים, אתם נאלצים להתמודד עם הדאגה התמידית שהמשקפיים שלכם יעופו לכם לכל הרוחות כשאתם עולים על מתקן כלשהו בלונה פארק או בכל פארק שעשועים אחר. במקום ליהנות מהחוויה של רכבת ההרים, אתם מחזיקים חזק את המשקפיים ומקווים שהם לא יפלו.

 

אפשר?

כשאנשים אחרים מבקשים מכם להרכיב לרגע את המשקפיים שלכם כאילו הן הולכות לשפר גם להם את הראייה באורח פלא, ואז אומרים לכם “וואי, אני לא רואה כלום עם זה”. דיי. איזו הפתעה.

החוטפים

או גרוע מכך, אלה שאפילו לא שואלים ופשוט חוטפים לכם את המשקפיים מהפנים כי הם חושבים שזה מצחיק.

 

לישון עם משקפיים

אי אפשר להשעין את הראש על המיטה/שולחן מבלי להרגיש את המסגרת של המשקפיים נדבקת לכם לפרצוף. כשזה איכשהו קורה שאתם נרדמים עם המשקפיים עליכם, אתם מתעוררים עם סימן אדום ומביך על הפרצוף.

 

בדיקת ראייה

החרדה שאתם מקבלים לפני שאתם הולכים לבדיקת עיניים. אתם יודעים שהראייה שלכם כבר מזמן לא 6/6 ולמרות זאת, בכל בדיקת ראייה אתם מרגישים שאתם בדרך הבטוחה להפוך לסבא וסבתא עם עדשות משקפיים שהולכות וגדלות וכבר קרובות מאוד לעובי של תחתית בקבוק עראק.

 

לאבד את המשקפיים

הרגע המביך והפתטי הזה בו איבדתם את המשקפיים אבל אתם לא יכולים למצוא אותם כי אין לכם משקפיים.

 

נקיון

הצורך הבלתי פוסק לנקות את המשקפיים עם החולצה או עם כל פיסת בד אחרת שנקרת בדרככם. המשקפיים מתלכלכות כל כך מהר עד שלעיתים אתם לא בטוחים אם זה לכלוך על העדשה או כתם על העולם.

 

להתחפש בפורים

בכל שנה לנסות מחדש למצוא רעיון מקורי לתחפושת של דמות שמרכיבה משקפיים.

 

“אתה חייב להסתכל על זה”

כשמישהו אומר לך להתסכל מהר על משהו בדיוק ברגע שהכנסת את המשקפיים והשכבת אותם לישון בקופסה, ואתה צריך להרכיב אותן מחדש במהירות רק בשביל כמה שניות מיותרות.

 

לשחות בלי משקפיים

גם בביקור בבריכה או בים, קשה להסתדר בלי משקפיים, אלא שכמובן, סביר להניח שתאלצו להיפטר מהם כשאתם נכנסים למים כיוון שזה מתכון בטוח לשבור או לאבד אותם לעד. בפועל, אתם כנראה תניחו אותם על המגבת כשתיכנסו למים ותתפללו שלא תתנגשו באף אדם, או לחילופין, במדוזה עצבנית ששוחה לכיוון שלכם בלי שהבחנתם בה.

 

משקפיים חדשות

בחירת מסגרת למשקפיים הופכת להיות בחירה קריטית, כאילו מדובר במשכנתה או בקריירה חדשה, היות ומדובר בהחלטה גורלית שתכריע כיצד יראה הפרצוף שלכם בחודשים הקרובים.

 

שתיה חמה

הסיוט של כל משקפופר. אם ניסיתם פעם לשתות קפה, תה או שוקו חם כשמשקפיים לעינכם, גם אתם ודאי יודעים שהעסק הזה צפוי להסתיים עם אדים על השמשה. הדילמה הקבועה – האם לנקות את העדשות אחרי כל שלוק או לחכות לסוף הכוס.

 

חילוף

בכל פעם שאתם נכנסים או יוצאים ממקום כלשהו בימי הקיץ החמים כשהשמש הלוהטת בשמים, אתם צריכים להחליף זוג משקפיים ואין פעולה מטרידה יותר.

 

“תוריד את המשקפיים”

אנשים שמבקשים מכם להוריד את המשקפיים ואז אומרים לכם משפט בסגנון של “אתה נראה כל כך הרבה יותר טוב בלי משקפיים”. תמותו.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק