פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הורה טרי? ריכזנו עבורך מספר טיפים שיעזרו לך להתמודד עם זה

טיפול בתינוק חדש עלול להיות משימה מתסכלת ומעייפת, בעיקר עבור הורים טריים שעושים את זה בפעם הראשונה. בדיוק בגלל זה החלטנו לחשוף את הסודות ולרכז עבורכם את כל הטיפים החשובים תחת קורת גג אחת

הורים טריים בכל רחבי העולם נאלצים להתמודד על בסיס יומי עם בעיות זהות. למרות ההתרגשות, האהבה והתמריץ הביולוגי הברור, זו עלולה להיות משימה כמעט בלתי אפשרית. מצד שני, הניסיון המשותף עוזר לשים את האצבע על כמה טיפים חיוניים. ריכזנו אותם עבורכם בצורה מסודרת כדי שתוכלו למנוע בזבוז זמן:

1

התחילו את ההתארגנות לפני הלידה

אל תחכו לרגע האחרון כדי לצבוע את חדר השינה, לערוך קניות או להרים אביזרים לא בטיחותיים מהסלון. התחילו את ההתארגנות לקראת הלידה כבר בחודש שמיני ואל תתביישו לבקש עזרה מחברים או בני משפחה. בעיקר שימו לב לניקיון יסודי של הבית, לכביסה וארגון של המצעים והבגדים ולבישול והקפאת אוכל כדי למלא את המקפיא לשעות הקשות.

נצלו את המבצעים על מוצרי תינוקות

הדברים הקטנים יכולים לחסוך לכם הרבה כסף בימים הראשונים. בין היתר תצטרכו לעקוב אחר המבצעים המובילים על מוצרי התינוקות, כי אין ברירה אלא לשאת בהוצאות הנלוות. הציבו סדר עדיפויות ברור והחליטו על מה אתם מוותרים. במקביל, זכרו שיש הרבה פריטים שיכולים להקל על איכות החיים שלכם. השתמשו ביתרונות של משטח החתלה לשידה מבית האגיס והזמינו ערכת התנסות בחינם.

בקשו מאורחים לתאם הגעה

הטעות הנפוצה של כל הורה טרי היא להזמין חברים ובני משפחה לראות את יורש העצר. בפועל מדובר על מפגש לא מומלץ, שמחמיר בגלל שעות השינה המועטות והתשישות שהופכת להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה. הפתרון הוא לבקש מהאורחים לתאם הגעה ולנסות למנוע כמה שיותר מבקרים בו זמנית. צמצמו ככל הניתן את כמות המבקרים ותפרגנו לא רק לעצמכם אלא גם לבני הזוג.

252

פנקו את עצמכם

זו לא בושה לצאת להפסקה יזומה מהטיפול בתינוק, אלא להיפך. מדובר על פעולה מומלצת שמכניסה אנרגיות חיוביות לבית ועוזרת להתמודד גם עם הימים הקשים ביותר. תוכלו לבקש מהסבא והסבתא לשמור על הנכד, לצאת לארוחת בוקר או להוסיף ביקור במכון ספא. אפילו פגישה קצרה עם חברים תעשה את העבודה ותעזור לכם להטעין מצברים.

בקשו עזרה במטלות הבית

אחרי הלידה אתם צפויים לבלות זמן רב בבית. נסו לדאוג לסביבה נעימה בחלל הפנים, ותוכלו לעשות את זה אם תבקשו עזרה במטלות. העזרה הטובה ביותר ניתנת על ידי אנשים שאוהבים אתכם כמו חברים או בני משפחה. כמו כן, תוכלו להעסיק עוזרת במשרה חלקית או מלאה. זו הוצאה כספית ששווה את ההשקעה ותעשה פלאים לתחושת הסיפוק שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...