פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דייט משפחתי ראשון – מדריך להכנה למפגש ההורים

זהו, זה קורה, ההורים נפגשים – למפגש הזה יש משמעות רבה כי הוא מסמל אבן דרך בהידוק היחסים, שלב הכרחי בדרך לחופה. חוששים מהרגע? לא יודעים איך להתכונן אליו? הכתבה תספק עצות טובות לקראת המפגש החשוב.

Credit: Pixabay

להתחתן עם כל המשפחה

אין מנוס ממפגש הורים לקראת החתונה, מה גם שאצל רבים מפגש זה הוא מכריע. כלומר, כמו שלא בוחרים אחים והורים כך גם לא יכולים לבחור את משפחת הכלה או החתן. ביחד עם זאת, את בני ובנות הזוג כן אפשר לבחור ואפשר גם לפתח יחסים טובים עם המשפחות של הצד השני כאשר מתחילים ברגל ימין. מדובר למעשה על רושם ראשוני שהמשפחות מכל צד צריכות לעשות על הצד השני. וכפי שרובכם יודעים הרושם הראשוני הוא זה שקובע ולוקח מספר שניות כדי לקבוע אותו. לפיכך, חשוב בפגישה הראשונה לחייך, להישיר מבט, להפגין נוחות, להתעניין בנימוס, לגלות פתיחות כלפי האחרים, להגיע נקיים ולבושים בצורה אלגנטית ומרשימה אך לא באופן מוגזם ולהביא מתנה המתאימה לאופי הורי הכלה או החתן כמו בקבוקי יין משובחים אותם הם יעריכו.

היכן מומלץ להיפגש?

בדרך כלל מפגש ראשון בין ההורים מתרחש באחד מהבתים כאשר מזמינים לארוחת צהרים או ערב. הבית הוא מקום אינטימי שניתן לגלות בו הרבה על המשפחה המארחת ולכן יהיו משפחות שיעדיפו להיפגש במסעדה. כאשר קובעים במסעדה לא חייבים לשלם גם על המשפחה השנייה ואפשר לחלוק שווה בשווה את ההוצאות, אך לבחור במסעדה המתאימה לכל כיס ולא פנסית מדי. בכל מקרה המפגש צריך להיות עם אינטראקציה של שיחה קולחת במקום בו מרגישים בנוח ומתנהגים בטבעיות. בהנחה שההורים של החתן גרים באילת וההורים של הכלה בצפון, תצטרכו לתמרן ואולי לארגן סוף שבוע, או לינה של ההורים אצל קרובי משפחה על מנת שהמשפחות יפגשו, אך לא לדחות את המפגש בשל אילוצי מרחק.

תכנון החתונה

המפגש בין ההורים נועד להיכרות אך בסופו של דבר מתנהלת שיחה גם על תכנון האירוע, כמות המוזמנים, התאריך ועוד. אתם כזוג צריכים לשלוט באלמנטים שחשובים לכם הקשורים לחתונה. ישנם למשל זוגות שמממנים את החתונה בעצמם, מקציבים כמות מוזמנים לכל צד והם קובעים היכן, מתי ואיך להתחתן ולהורים בכלל אין מילה בזה. הדברים משתנים כאשר בעל המאה הוא בעל הדעה, כלומר, כשהמימון מגיע מההורים. על מנת להימנע מוויכוחים בין ההורים כבר בפגישה הראשונה יש להגיד בצורה ברורה מה אתם רוצים. האם אתם רוצים חתונה קטנה או גדולה? מקום מסוים שאתם לא רוצים לוותר עליו? תאריך משמעותי לכם? ועוד. ההורים יכולים להציע ולעזור אבל גם אתם תצטרכו להתגמש במידת הצורך. לסיכום, במפגש הראשון יש חוסר וודאות לגבי איך המפגש יסתיים. התפקיד שלכם הוא לעשות הכול כדי שהמפגש יעבור בצורה נעימה.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...