פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה משתמש בגזרי נייר כדי “לשפץ” נופים של מקומות מפורסמים בסדרת תמונות מצחיקה

עד לפני 4 שנים, היה ריץ’ מקור, בחור בריטי המתגורר בלונגון, אדם רגיל מן השורה עם עבודה שגרתית ואהבה גדולה לצילום. יום אחד, כשעבר ליד “ביג בן”, מגדל השעון הכי מפורסם בעולם, עלה במוחו רעיון. הוא צילם את המגדל ואז באמצעות גזריי נייר, “שיפץ” את התמונה. אב ובתו שחלפו על פניו וראו מה הוא עושה ביקשו לצפות בתמונה שצילם וההתלהבות הרבה שלהם מהתוצאה הסופית העניקה לו את המוטיבציה לשוטט ברחבי העיר ולהוסיף גזרי נייר מצחיקים גם למקומות מפורסמים אחרים.

התמונה הראשונה ששינתה למקור את החיים

את התמונות שצילם פרסם מקור בחשבון האינסטגרם שלו ביחד עם עובדות מעניינות עליהם. עד מהרה התמונות צדו גם את עיניהם המתלהבות של נציגי “לונלי פלנט” שהציעו לו לצלם תמונות נוספות במקומות חדשים מחוץ לממלכה הבריטית. כצפוי, הצלם הבריטי מיהר לקפוץ על הצעת העבודה החלומית הזאת ומאז הוא כבר הספיק לעבוד עם מותגי ענק כמו דיסני, ליגת ה-NFL, וודפון חברות גדולות אחרות. הוא פרש מהעבודה והפך לאינסטגרמר במשרה מלאה שמשוטט ברחבי העולם ויוצר תמונות מצחיקות ומקסימות. .

אספנו עבורכם 30 תמונות חדשות של ריץ’ מהתקופה האחרונה, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם שלו או בפוסטים קודמים בהם סיקרנו את העבודות המעולות שלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...