גאוני: הקמפיין המבריק שהפתיע את המשתמשים בשירותים הציבוריים

החברים בעיתון המקסיקני Mas Por Mas, חינמון יומי סטייל ישראל היום המופץ במקסיקו בכל יום במאות אלפי עותקים ונחשב לאחד מעשרת העיתונים היותר פופולריים במדינה, ביקשו למצוא דרך יצירתית ומיוחדת לגרום ליותר ויותר אנשים להיכנס לאתר האינטרנט של העיתון ובכך להגביר את הפופולריות שלו. כפי שתראו בסרטון הבא, הם מצאו דרך נהדרת ומקורית במיוחד לעשות את זה.

בחדרי השירותים הציבוריים בקניונים, מרכזי הבילוי ובתי הקולנוע במקסיקו סיטי, הותקנו מתקני מגבות נייר מיוחדים, כאלה שמשחררים נייר באופן אוטומטי לאחר רחיצת הידיים. אלא שבניגוד למתקנים האוטומטים שכולנו מכירים, המכשירים הללו הכילו בתוכם טוויסט מרענן ומצחיק.


בתוך מכשירי הנייר הותקנה מדפסת Wi-Fi המחוברת לרשת האינטרנט, ובכל פעם שהעוברים והשבים ביקשו למשוך לעצמם נייר לנגב את הידיים, הם זכו לקבל מגבת נייר עליה מודפסות הכותרות האחרונות מתוך אתר האינטרנט של העיתון, כך שמעבר לניגוב הידיים, יכלו המבקרים בשירותים להתעדכן בחדשות והכתבות הבולטות האחרונות וגם לסרוק קוד QR מיוחד ולהגיע ישירות לאתר העיתון באמצעות הסמארטפון.

הסרטון המצחיק הזה מדגים את פעולת המכשיר הגאוני הזה בלייב, ונראה שמלבד אדם אחד שנחרד מהעובדה שמדפסת זיהמה לו את נייר המגבת (1:07), מרבית האנשים נראו משועשעים ומופתעים מהרעיון היצירתי, והמספרים מדברים בעד עצמם – במהלך השבועות של הפעילות הזאת, זינק מספר הכניסות לאתר העיתון ביותר מ-20 אחוזים. ככה זה, תנו לאנשים מה לקרוא בשירותים, והם יקראו אותו, גם אם מדובר ברשימת הרכיבים של סבון הידיים.

אנחנו חושבים שמדובר במהלך מבריק במיוחד, אבל בטוחים שאם היו מיישמים אותו על נייר הטואלט עצמו בתוך תאי השירותים במקום ניירות המגבת ליד הכיורים, התוצאה הייתה אפילו מוצלחת יותר. כך או כך, שאפו לחברת הפרסום של העיתון על הקמפיין המגניב.

לייק לפטריה בפייסבוק