פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: האוהד הזה זרק מטוס נייר מהיציע וזה מה שקרה

לרבים מאוהדי כדורגל יש נטייה מוזרה לזרוק דברים למגרש. כשמדובר בכוסות משקה, מצתים וחפצים כבדים אחרים, מדובר בסכנה של ממש, אך כשהאובייקט המתעופף לכיוון המגרש הוא מטוס נייר, העניין מתקבל בסלחנות, ולעיתים יוצר סיטואציות מצחיקות ביותר כמו זאת, שגם תועדה במצלמתו של אחד האוהדים.

במהלך משחק ידידות בין נבחרות אנגליה ופרו באיצטדיון וומבלי באנגליה, החליט אחד האוהדים להכין מטוס נייר ולנסות להטיס אותו ממרומי היציע המרוחק והגבוה היישר אל הדשא, משימה מאוד לא פשוטה לכל הדעות. האוהד וחבריו ספרו לאחור ואז בוצע השיגור.


בניגוד למטוסי נייר רבים שמאבדים את דרכם במהירות ומתרסקים בתוך הטריבונה, מטוס הנייר של האוהד המוכשר הזה עשה סימני התרסקות בשניה הראשונה, אך לפתע נסק מעלה, והחל  לעשות את דרכו לכיוון המגרש לקול התשואות של האוהדים הנרגשים. אולם, בנוסף להישג הנהדר של האוהד, רגע השיא נרשם כשמטוס הנייר הזה, שהצליח לגמוע מרחק של כמה עשרות מטרים באויר, פגע בסופו של דבר בדיוק בראשו של אחד משחקני נבחרת פרו, כשהקהל ביציע מריע בקול גדול ולא יודע את נפשו מרוב אושר, והכל לעיני המצלמה.

הסרטון האדיר הזה מתעד את האירוע שניה אחר שניה, וגם מעניק זויות צילום נוספות לפלא התעופתי הזה. ללא ספק, אחד הרגעים היותר מצחיקים שנרשמו השנה במגרשי הכדורגל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...