פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלב הנאמן הזה סירב לעזוב את הנקודה בה הבעלים שלו נדרסה למוות

קלי בלאק, אישה אמריקאית בת 42, מצאה את מותה ביום שישי האחרון לאחר שנפגעה בתאונת “פגע וברח” בעיר ג’קסונוויל שבפלורידה. בלאק הייתה במהלך טיול הבוקר עם הכלב שלה פאקו, כשמשאית פגעה בה במגרש חניה של סופרמרקט וגררה אותה עד הכביש הראשי, שם מצאו אותה עוברי אורח שהזעיקו את המשטרה וכוחות ההצלה שנאלצו כאמור לקבוע את מותה.

הסיפור הטראגי הזה של קלי כנראה היה נבלע בין שאר דיווחי החדשות בתקשורת המקומית, אלמלא פאקו, הכלב הנאמן שלה, שעל פי הדיווח של אחד הכתבים שהגיע לאזור התאונה כדי לסקר אותה, שכב במשך שעות על הכביש בנקודה בה התרחשה התאונה, וסירב לעזוב את המקום גם כאשר השוטרים ניסו להזיז אותו על מנת שיוכלו להמשיך בחקירת המקרה.

פאקו, כך מסתבר, הוא כלב שהצליח לשרוד את הוריקן קתרינה, ההוריקן האכזרי שתקף את העיר ניו אורלינס לפני כעשור, ובהמשך אומץ על ידי בלאק. לצערו, בטיול הבוקר השגרתי שלו הוא נאלץ להיות עד ראיה למותה של הבעלים האהובה שלו. התמונה שתיעדה את פאקו שוכב על הכביש ללא תזוזה עם מבט עצוב בעיניים פשוט קורעת את הלב והפכה ויראלית ברשת ביומיים האחרונים.

 

על פי הדיווחים, רק לאחר שהשוטרים הזעיקו את משפחתה של בלאק, הסכים הכלב לעזוב את המקום והחל לכשכש בזנבו למראה אביה ואחותה של בלאק שהגיעו למקום, כפי שניתן לראות בסרטון.

 

באשר לתאונה עצמה, על פי הממצאים הראשונים של המשטרה הנהג הפוגע כנראה כלל לא הבחין בכך שדרס את בלאק עם המשאית שלו ולכן נעלם מהמקום. “אני לא יודע איך מישהו יכול לפגוע באדם ולגרור אותו עד לרחוב הראשי בלי לשים לב לכך” אמר האב השבור (בתמונה) לכתב של רשת החדשות המקומית שראיין אותו והוסיף “אני לא יודע איך אבשר על הטרגדיה לאמא שלה. פשוט לא יודע”.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...