סיפור החברות המרגש בין הילד החולה והכלב עם שלוש הרגליים

אני מרגישה די בטוחה להמר על זה שהרבה זמן לא התרגשתם כמו שאתם עומדים להתרגש. לי, בכל אופן, הסיפור הזה לגמרי המיס משהו בפנים.

אואן הוקינס בן השבע נולד עם תסמונת שוורץ-ג’מפל, מחלה גנטית נדירה שגורמת לשרירי הגוף להיות מכווצים באופן תמידי ולסבול מהתכווצויות שרירים ספונטניות כואבות באזור הגפיים, הבטן, הפנים וכמו כן בגרון, בלשון ובלוע, מה שעלול לעתים לגרום חנק.

השוני הפיזי של אואן, בתופסת הכאבה תמידי אותו הוא חווה ומצבו הנפשי הרעוע, גרמו לו חרדות מהסביבה ופחד מזרים ואינטראקציה איתם. הוא היה סגור בביתו רוב הזמן ונמנע מתקשורת עם מרבית האנשים.

השינוי המשמעותי והתפנית המרגשת בעלילה, התרחשו כאשר שאואן פגש לראשונה את החבר הכי טוב שלו: האצ’י, הכלב בעל שלוש הרגליים.

את האצ’י יפה התואר מצאו אוון ומשפחתו במקלט לבעלי חיים, אליו הגיע הכלב הנכה לאחר שנקשר באכזריות למסילת רכבת ואיבד את רגלו האחורית וזנבו (האנושות במיטבה) והוטרינרים לחמו על חייו והצליחו להציל אותו.

הקליק בין אואן להאצ’י היה מיידי, מיוחד ואפילו מיסטי, כפי שמספרת אימו של אואן. השניים שנאלצו להרגיש שונים בסביבה הטבעית שלהם, מצאו נחמה ואהבה זה בזה, והאצ’י למעשה שינה את חייו של אוון מהקצה אל הקצה.  מאז שהתחברו השניים, אוון יוצא החוצה, מתקשר עם סביבתו ולא מפחד יותר מכלום.

סטודנטים בהרטפורדשיר צילמו סרט מקסים על שני החברים הטובים ואפשר למצוא אפילו ספר עליהם.

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק