פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך לא לארוז יותר מדי לפני טיסה?

הזמנתם טיסת לואו קוסט וחדר במלון, חשבתם מה בא לכם לעשות בחופשה ורכשתם פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל? נשמע שאתם בדרך לחופשה נהדרת. עכשיו, נותרה לכם רק עוד משימה אחת: האריזה.

בימינו, כאשר אפשר לטוס לכל מקום בטיסות לואו קוסט, אין ברירה אלא לשקול היטב בדיוק מה נכנס למזוודות ולתיקים. אמנם זכינו לירידה משמעותית במחירי הטיסות, אך בתמורה אנחנו צריכים לשלם בנפרד על שליחת חפצים לתא המטען ולעמוד במגבלות משקל, על מנת לא לנפח את מחירי הכרטיסים באופן שיהפוך אותם ללא משתלמים.

למעשה, עידן הלואו קוסט יצר ספורט לאומי חדש: דחיסת כל החפצים בתיק או בטרולי איתם עולים למטוס, כדי לוותר על תא המטען ולחסוך כסף. זוהי לא משימה פשוטה, אבל בהרבה מאוד מקרים היא בהחלט אפשרית. גם אם לא, כדאי לכם מאוד לדעת כיצד לארוז ביעילות, כך שתוכלו לשלוח משקל מועט ככל הניתן לתא המטען.

Credit: depositphotos

יתרונות של אריזה מינימליסטית

מעבר לחיסכון הכספי, לטיסה עם מטען יד בלבד יש עוד שני יתרונות:

  • חוסכים זמן – כאשר נוחתים ביעד (ובהמשך בחזרה בישראל) לא צריך להמתין ליעד מסוע המזוודות, ולחכות עד ששלכם תעבור ותוכלו לצאת משדה התעופה.
  • מגנים על הציוד – למרות שיש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר מקנה לכם כיסוי תכולה ומגן עליכם מפני מצבים של אובדן מזוודות, בוודאי תרגישו טוב יותר אם תדעו שכל החפצים היקרים (והיקרים לליבכם) נמצאים איתכם במטוס, ולא אי שם בתא המטען.

כיצד כדאי לארוז לחופשה?

  • תכנון, תכנון, תכנון – ברור שאתם יודעים לאן אתם טסים, ומה פחות או יותר אתם מתכוונים לעשות, אבל בשביל לארוז באופן יעיל, מומלץ לתכנן הכל עד לפרטים הקטנים ביותר. איזה פעילויות תעשו? האם תלכו הרבה ברגל, תצאו לבלות בכל ערב או תבלו על החוף או בבריכה? האפשריות רבות, וככל שתדעו יותר מראש, כך תוכלו לארז בדיוק מה שאתם צריכים ולא יותר מזה. מעבר לזה, תכנון חשוב כדי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מותאם בדיוק לחופשה שלכם.
  • מזג אוויר – גם אם בדקתם מה יהיה מזג האוויר במקום אליו אתם טסים, כאשר הזמנתם את החופשה, תזכרו שזהו עסק הפכפך. כדאי לעקוב אחר התחזית בימים שלפני הטיסה, וכמה שיותר סמוך למועד הטיסה להיות בטוחים שאתם יודעים לקראת מה אתם טסים, כדי שתוכלו לדעת מה חשוב לארוז ומה לא תצטרכו כלל.
  • רשימה – בסופו של דבר עליכם להבין למה תזדקקו במהלך החופשה. נסו לצמצם כמה שיותר ולשאול את עצמכם מה באמת חשוב לקחת. ערכו רשימה מסודרת ובה הפריטים שעליכם לארוז, כך לא תארזו יותר או פחות מדי.
  • קיפול נכון – קיימות כל מיני שיטות לקיפול וגלגול בגדים, כך שלא יתפסו הרבה מקום בטרולי. אל תתעצלו, אם תעשו את זה נכון תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...