והמקום הראשון בסולם הקניות שלנו ברשת הוא…

בשיתוף לאומי

האינטרנט חולל מהפכה במגוון תחומים. כמעט כל פן בחיים שלנו מושפע בדרך כזאת או אחרת מכניסתו של האינטרנט לתמונה. אחד התחומים אשר חווה שינוי ניכר ביותר הוא עולם הקמעונאות והמסחר, אשר חווה טלטלה של 180 מעלות עם פריצתם של אתרי הקניות המקוונים לחיינו. קדחת הקניות און-ליין לא פסחה על ישראל, וגם כאן אנשים רבים אוהבים להזמין ולרכוש פריטים מהרשת. בכתבה הבאה נציג את התחומים והשירותים המועדפים על ישראלים בהזמנות אינטרנטיות.

Credit: Pexels

אוכל, קדימה אוכל

אחד מהחלקים המשמעותיים ביותר בעולם הקניות המקוונות הוא החלק הקולינרי. הישראלים הם עם גרגרן שאוהב להתפנק על אוכל מוכן, ואם אפשר אז למה לא להזמין אותו בלחיצת כפתור? הזמנות האוכל באינטרנט הן מגוונות מאוד, והיום בעידן הקורונה, בו לא ניתן לצאת למסעדות, הן התפתחו אפילו יותר. המנעד האינטרנטי כמעט מקביל לזה אשר בעולם האמיתי וניתן להזמין באמת הכל –  החל מזמנת משלוחי פיצות ואוכל מהיר, עד לקניות בסופרמרקט, וכלה בסוגה העלית של המזון: ארוחות ממסעדות גורמה, הזמנות סיורי טעימות פרטיים וחומרי גלם איכותיים ומשובחים לבישול וצריכה אישית.

חברות רבות נוטות לעודד את הקניות האינטרנטיות ועושות זאת באמצעות חלוקת הטבות משתלמות לגולשים. הטבות אלו בולטות לחיוב בתחום הגסטרונומי, וניתן למצוא מבצעים וקופונים שווים כמעט לכל סגנון אוכל שתחפצו בו כארוחה הבאה שלכם.

הבגד עושה את האתר

לפי חלק מההערכות, הביגוד הוא התחום המבוקש ביותר בעולם קניות האון-ליין. הרצון בבגדים חדשים מקנן אצל מרביתנו רוב ימות השנה. בין אם בעקבות רצון להתחדש ולרענן את המלתחה, בין אם כתוצאה משינויי מידות והעונות, ובין אם מתוך רצון בקניית בגדים ייעודיים למטרות ספציפיות. יתרונו הגדול של האינטרנט הוא במשרעת האינסופית שהוא מספק. בעוד שבמרחב הפיזי מלאי החנויות מוגבל במידה מסוימת ולא ניתן למצוא את הבגדים הנחשקים עבורנו בכל חנות, הרי שהאינטרנט הוא “ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות”. כל מאווה, כל בגד ייחודי וכל טקסטורה מעניינת ניתנים לאיתור ולחיפוש במרשתת. הטרנדים החדשים ביותר, בגדי עבודה וטיולים איכותיים או אפילו תחפושת מקורית לפורים – הכל נמצא שם.

החיסרון הבולט במקרה זה הוא חוסר היכולת למדוד ולחוש את הבגד באופן פיזי. יחד עם זאת, לאור הנתונים בדבר כמות הזמנות הבגדים העצומה שמתרחשת ברשת, נדמה כי חיסרון זה אינו מפריע לישראלים.

ומה עוד?

התחומים הבאים שמושכים ישראלים לעגלת הקניות הווירטואלית אינם מאוד מפתיעים. לצד אוכל וביגוד ניתן למצוא ברשימת התחומים הפופולריים ביותר את עולם הגאדג’טים, מוצרי הילדים, חפצי הבית השונים (החל מפריטי נוי קטנים עד לרהיטים מסיביים וספות) ואביזרים נלווים לרכב. כל אחד מהתחומים הנ”ל הוא עולם עשיר בפני עצמו, אשר נוגע לצרכים של ישראליים רבים ומכיל מגוון אפשרויות בתוכו. לכן, לא פלא שאלו התחומים המועדפים על ישראלים בסולם הקניות האינטרנטי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק