פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תסתכלו עליהם ותראו אותנו: אונליין

עם הזמן והתפתחות הטכנולוגיה אנחנו יותר ויותר מעדיפים אינטראקציה מבוססת הודעות, צ'טים, מיילים וכו' מאשר פשוט להרים טלפון לאדם אותו אנחנו רוצים להשיג או לחילופין, שלא נדע מטומאה, להיפגש עמו פנים מול פנים. התקשורת בין בני האדם הפכה לדיגיטלית וזמינה בכל עת, וחוסר זמינות מצידנו גורם לסביבה שלנו לכעוס. אנחנו רואים סרט עם המשפחה ואנחנו אונליין, יושבים בבית הקפה עם החברה ואנחנו אונליין, בעבודה אונליין. אונליין כל הזמן ובכל מקום.

סרט קצר בשם online-now של Pocket Jakes מחדד את הנקודה. הסרט חוקר את הדרך בה אנשים מנהלים כיום את מערכות הקשרים שלהם אונליין באמצעות המדיה החברתית ואת ההשפעה של דרך חיים זו על חייהם. אלה מכם המצפים למסר רע על עולם מנוכר, חסר חברים אמיתיים, בו החום האנושי אינו רלוונטי עוד יתבדו, היות וזה לא המסר העולה מצפייה בסרטון. הסרטון מציג עולם דיגיטלי שלם ושוקק חיים שלא עוצר לרגע ונראה שליוצריו זה ממש לא מפריע.

הסרטון מעט ארוך, כ-11 דקות, אך מהפנט לרגעים ומלא בסיטואציות משעשעות/מרגשות/עצובות, הממחישות עבורינו איך אנחנו באמת נראים מהצד בעולם הסמארטפונים, הטאבלטים, ומחשבים. בהחלט שווה צפיה.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...