הצופה כתב למגישה שהיא שמנה וזכה לתגובה בשידור חי

ג'ניפר לווינגסטון, מגישת טלוויזיה של ערוץ WKBT וויסקונסון קיבלה לאחרונה מייל פוגע וארסי מאחד הצופים של תכניתה. הצופה החוצפן שלח לה מייל שכותרתו היתה "אחריות קהילתית", בו ציין שאמנם הוא לא צופה בתכנית שלה לרוב אבל הוא חייב לציין שלאחר צפייה של כמה דקות בודדות מתכנית הבוקר שלה, זה לא חינוכי עבור הקהל שצופה בתכנית לראות בטלוויזיה דמות גרוטסקית ושמנה ושחשוב שתיקח את עצמה בידיים. המגישה שנפגעה עמוקות החליטה לא לשתוק והפכה את האירוע לנאום מרגש נגד בריונות.

בעלה של ג'ניפר, המגיש מייק תומפסון שגם עובד ברשת WKBT, העלה את המייל של הצופה לעמוד הפייסבוק שלו וקיבל תמיכה מרגשת מכל מי שנחשף למייל הפוגע. ג'ניפר שתחילה נפגעה עמוקות מ"ההמלצות" הפוגעות של הצופה,  קיבלה גלים של אהבה ותמיכה מכל אותם אנשים שנחשפו למקרה דרך עמוד הפייסבוק של בעלה והחליטה שהיא לוקחת את המקרה לשידור וממנפת אותו לנאום נגד בריונות ברשת.

ג'ניפר הקריאה את מכתבו של הצופה החוצפן שכל כך הפריעה לו עודף המשקל שלה שהוא היה חייב לשלוח מייל. במכתבו הוא פונה אל ג'ניפר ואומר לה שהשמנת יתר היא אחת הבחירות הגרועות ביותר שאדם יכול לעשות וכמו כן גם אחת המסוכנות. הוא כתב שהוא כותב את המכתב הזה מתוך תקווה שהיא (ג'ניפר) תשקול שוב את העניין מתוך אחריות בתור דמות ציבורית מקומית שאמורה לייצג וליחצן אורח חיים בריא.

ג'ניפר ציינה בנאום שהאמת שאכן יש לה משקל עודף,  שהוא יכול לקרוא לה שמנה ואפילו שמנה מאוד לפי טבלאות משקל של רופאים וכמו כן שאלה את הצופה ששלח לה את המכתב האם הוא חושב שהיא לא יודעת את זה? היא המשיכה בכך שאמרה שהצופה הזה אינו מכיר אותה,  הוא אינו חבר שלה וחלק ממשפחתה וכמו כן הוא העיד במכתבו שאינו צופה בתכניתה בדר"כ ולכן ציינה שהוא אינו יודע דבר וחצי דבר עליה מלבד מה שראה על מרקע הטלוויזיה באותו זמן נתון והיא הרבה יותר ממספר על המשקל.

הסרטון הפך ויראלי בין היתר הודות להתייחסות של מגישת טלויזיה אחרת, אלן דג'נרס, שצייצה לגבי הסרטון בחשבון הטוויטר שלה.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק