מצילים את העולם מחורבן עם אולד ספייס (משחק)

לפני אי אלו שנים, חזו בשבט המאיה כי סוף העולם יגיע בתאריך 21.12.12. בין אם אתם מאמינים בכך ובין אם אתם אנשים עם שכל ומפקפקים בנבואה ההזויה הזאת, כל שנותר לנו לעשות הוא לחכות שהתאריך הזה יעבור, בעוד פחות מארבעה שבועות, ואז נוכל סוף סוף להוריד מסדר היום הציבורי את העניין האדיוטי הזה.

באולד ספייס, מותג הטיפוח הגברי והמוכר הידוע בקו הפרסום המשוגע שלו בשנתיים האחרונות, החליטו לא להשאיר את עניין סוף העולם בידי הגורל, ומנסים להקדים תרופה למכה ולנסות להציל את העולם בכוחות עצמם. טוב, לא בדיוק בכוחות עצמם, כי אם באמצעות שחקן ה-NBA לשעבר דיקמבו מוטומבה.

במסגרת הקמפיין "האמן בריח שלך", השיקו באולד ספייס משחק מחשב, סטייל משחקי תחילת הניינטיז בגרסת 8-Bit, במסגרתו אתם משחקים את דמותו של מוטומבה ומנסים לעצור את סוף העולם. המשחק מלווה בקטעי וידאו מצחיקים בגרפיקה מזעזעת, וכיאה למשחקים של פעם, גם סמן העכבר שלכם ישתנה כך שתוכלו להרגיש כאילו חזרתם לתחילת שנות התשעים לכמה רגעים.

קליק כאן כדי לשחק. זהירות, המשחק עשוי להיות ממכר. אם מישהו מכם מצליח לאזור מספיק סבלנות ולסיים אותו, נא לעדכן אותנו על מנת שנוכל לעצור את קניית קופסאות השימורים המרוכזת לקראת סוף העולם.

תודה להדס ימיני על הטיפ.


לייק לפטריה בפייסבוק