פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ריהוט משרדי תוצרת הארץ

בחירת ריהוט לסביבת המשרד, הינה פעולה המחייבת אתכם להתייחס גם לצרכי העבודה השוטפת בשטח המשרד, גם לגודלו של המשרד העומד לרשותכם וגם לסגנון העיצובי באמצעותו תהיו מעוניינים לייחד ולמתג את פועלכם העסקי. במקביל, רכישת פריטי ריהוט לסביבת העבודה המשרדית, מחייבת אתכם להתייחס לאיכויות חומרי הגלם מהם מיוצרים פריטי הריהוט השונים אותם אתם מעוניינים לרכוש, תקופת האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה ופתרונות השירות (כגון: הובלה והרכבה) המוצעים לכם על ידי החברות באמצעותן ביצעתם את הרכישה.

Credit: Pixabay

בחירת ריהוט לסביבה המשרדית – מהיכן מתחילים?

על מנת לאבזר את סביבת העבודה המשרדית בכל פריטי הריהוט הנחוצים לכם ומותאמים עבורכם, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מבעלי המשרדים שביניכם, להכין רשימה של כל פריטי הריהוט הנחוצים לכם, וזאת בהתאם למספר עמדות העבודה בשטח המשרד וצרכי העבודה השוטפת. לצד כל פריט ריהוט ברשימה, ציינו את מספר היחידות הנחוצות לכם מאותו פריט, לדוגמא: במידה ורשמתם כסאות משרדיים ציינו את מספר הכיסאות הנחוצים לכם גם לצורך עמדת ההמתנה במידה והיא קיימת וגם את מספר הכיסאות בעמדות העבודה השונים וזאת בנוסף למספר הכיסאות הנחוץ לכם סביב שולחנות מנהלים בחדרי הישיבות.

בשלב השני, אנו ממליצים לכם להיחשף להיצע מגוון ככל הניתן של חברות העוסקות ומתמחות במכירת ריהוט משרדי וזאת על מנת שתוכלו לקיים הליך סקר השוואתי בין החברות השונות. את הסקר ההשוואתי מומלץ ליישם לא רק בנוגע לעלויות הריהוט אלא גם להיצע פריטי הריהוט המוצעים לכם על ידי החברות השונות. ברוב המקרים, מומלץ לבצע רכישה מרוכזת של פריטי הריהוט הנחוצים לכם ממקור מרכזי אחד, וזאת על מנת ליהנות מחבילת שירות מורחבת גם במחיר וגם בהיקף השירותים הנלווים המוצעים לכם, לרבות, שירותי הובלה, הרכבה, וכמובן, אחריות כוללת על כל סוגי פריטי ומערכות הריהוט אותן רכשתם מאותו מקור.

עיצוב משרדים באמצעות מערכות ריהוט

אבזור סביבת העבודה המשרדית באמצעות מערכות ריהוט כאלו ואחרות, הינו הליך המחייב אתכם להתייחס גם להיבט העיצובי והאווירה העיצובית אותה תהיו מעוניינים לייצר בשטח המשרד. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סגנונות עיצוביים לכל סוגי מערכות הריהוט המוצעות לכם לסביבת העבודה המשרדית, לרבות, ארונות מתכת מעוצבים לאחסון מסמכים, שולחנות משרדיים דקורטיביים לעמדות עבודה אישיות או משותפות, ספות המתנה מעוצבות המוצבות בסמוך לאותם דלפקי קבלה מעוצבים אותם ניתן לתכנן במסגרת ייצור בהתאמה אישית מלאה לצרכי העיצוב המשרדי ועוד עשרות פריטי ומערכות ריהוט היכולים להתאים לכל סגנון עיצובי באמצעותו תהיו מעוניינים לייחד את סביבת העבודה המשרדית.

היבט מרכזי נוסף אליו חשוב להתייחס בעת בחירת ריהוט משרדי הוא כמובן נושא הנוחות של עובדי המשרד, ולכן, אנו ממליצים לכם לרכוש כסאות ארגונומיים ומערכות ריהוט ארגונומיות נוספות בהן מושם דגש מיוחד על נוחות הישיבה והשימוש במערכות הריהוט בסביבה המשרדית בקרב העובדים. כסאות ושולחנות ארגונומיים מעניקים תמיכה טובה ונוחה לגוף העובד/ת ובכך הריהוט הארגונומי מסייע להפחתת בעיות גופניות שונות המתעוררות על רקע ישיבה ממושכת בעמדות העבודה.

נכתב באדיבות: אופיס שופ ריהוט משרדי

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...