כל מה שצריך לדעת על הטרנד התזונתי החדש שסוחף כלבים וחתולים בכל העולם

בעידן בו רבים מאיתנו מסגלים לעצמם אורח חיים בריא יותר, לא מפתיע שיותר ויותר אנשים מחליטים לבצע מהפך תזונתי בחייהם, מתעניינים בגישות תזונתיות שונות ומאמצים לעצמם בסוף התהליך את זו שנראית להם כמתאימה והבריאה ביותר. אחת הגישות התזונתיות החשובות והפופולריות ביותר, זו שכבשה את העולם בסערה בשנים האחרונות, היא תזונה נקייה

מהי תזונה נקייה?

תזונה נקייה היא דרך וסגנון חיים שמטרתם העיקרית היא לשפר את איכות החיים שלנו ולגרום לנו להרגיש מצויין. על פי על פי גישת התזונה הנקייה חשוב שנצרוך רק מזון המורכב מרכיבים איכותיים וטבעיים, כאלה שאינם מעובדים או מהונדסים גנטית וקרובים ככל האפשר לצורתם הטבעית. כלומר – הימנעות ממזונות עם חיי מדף ארוכים המכילים כמות גדולה של חומרים משמרים וממזון המכיל צבעי מאכל, משפרי טעם מלאכותיים או כמות גבוהה של מלחים וסוכרים.

גישת התזונה הנקייה אינה מונעת מאיתנו הנאה מאוכל טעים, אלא מנגישה מזונות טבעיים עשירים בטעם וערכים תזונתיים אשר תורמים לגוף ומגבירים את רמת הפעילות, החיוניות והאקטיביות שלנו לאורך כל היממה ואפילו משפיעים על מצב הרוח שלנו. אז איך כל זה מתקשר לכלבים וחתולים? 

התזונה הנקייה הראשונה בעולם לכלבים ולחתולים

ובכן, הגישה התזונתית הזו, שיצרה שינוי חיובי בחייהם של מיליוני בני אדם בשנים האחרונות, רלוונטית, חשובה ויעילה לא פחות גם לשיפור איכות החיים של חיות המחמד האהובות שלנו. זו הסיבה בגללה יותר ויותר הורים לחתולים וכלבים מבינים כי עליהם להקדיש תשומת לב יתרה גם לתזונה אותה צורכים הילדים הפרוותיים שלהם ולבסס אותה על אותם עקרונות בדיוק:

  1. רכיבים איכותיים מן החי והצומח שאינם מהונדסים גנטית וקרובים ככל האפשר למצבם הטבעי.
  2. ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם מלאכותיים; וללא תירס, חיטה, סויה, מוצרי חלב וביצים.
  3. מזונות עשירים ברכיבים איכותיים ומזינים אשר כל רכיב בהם משרת מטרה חיונית.
Credit: Mars petcare // NUTRO

היתרונות החשובים של תזונה נקייה עבור חיית המחמד שלך

כהורים לחיות מחמד, אנחנו שואפים לתת רק את הטוב ביותר לכלבים ולחתולים שלנו שדואגים להרעיף עלינו חום ואהבת אין קץ בכל יום מחדש. רבים מאמינים כי התזונה הנקייה היא התזונה הטובה ביותר עבורם. לכן, המזון שאנחנו מעניקים לכלבים והחתולים שלנו חייב להיות פשוט, תכליתי ואמין. כלומר – תזונה הבנויה מרכיבים איכותיים, ברורים וקלים לזיהוי שניתן למצוא כמעט בכל מטבח ביתי, כוללת אך ורק רכיבים מזינים הדרושים לחיות המחמד ומיוצרת בתהליכים טבעיים  ותחת בקרה קפדנית בסטנדרטים האירופאיים המחמירים ביותר.

התזונה הנקיה, באם מיושמת כראוי, מעניקה שלל יתרונות חשובים לחיות המחמד שלנו. היא מאפשרת להם להרגיש בריאים ומאושרים יותר, מעניקה לכלבים והחתולים את האנרגיה שהם זקוקים לה על מנת להיות אקטייבים ומלאי חיים, תומכת בתפקודי עור תקינים ובשמירה על פרווה נקיה ומבריקה ובעלת ערכים תזונתיים הכרחיים המתאימים לכל שלבי החיים, החל מגורים ועד בוגרים.

איך בוחרים תזונה נקייה?

מותג המזון הראשון שפיתח תזונה נקייה לכלבים ולחתולים הוא NUTRO, תזונה איכותית המשווקת בישראל בחנויות נבחרות בלבד וכוללת 3 סדרות שונות של תזונה נקייה העונה על הצרכים השונים של כלבים וחתולים:

GRAIN FREE -סדרה תזונתית  עשירה במקורות חלבון איכותיים ומתמקדת ביתרונות של תזונה ללא דגנים ומותאמת לפי שלבי חיים וגודל.

LIMITED INGREDIENTS – מתכונים היפואלרגניים המכילים 10 רכיבים לכל היותר ומקור חלבון יחיד מן החי.

WILD FRONTIER – מתכונים המבוססים על הגישה התזונתית של אבותיהם של הכלבים והחתולים, כלומר מה שאכלו בטבע הזאבים וחתולי הבר. הבסיס של גישה תזונתית זו הוא אחוז גבוה של רכיבים מן החי בשילוב של רכיבים מן הצומח.

כל המתכונים של Nutro לכלבים וחתולים עשירים במקורות בשר איכותיים והם ללא תירס, דגנים, גלוטן, חלבון סויה ומוצרי חלב וביצים וללא חומרים משמרים, צבעי מאכל ומשפרי טעם מלאכותיים ואינם מהונדסים גנטית.

יש לכם כלב או חתול? זה הזמן לעבור לתזונה הנקייה של NUTRO. קליק לכל הפרטים >>

לייק לפטריה בפייסבוק