המחווה המצחיקה של נובאק ג’וקוביץ’ לנער הכדורים תשאיר אתכם עם חיוך רחב על הפנים

מעבר להיותו אחד משחקני הטניס הגדולים בכל הזמנים, נחשב נובאק ג’וקוביץ’, הסרבי המדורג במקום השני בעולם, לאחד הטניסאים היותר מצחיקים בסבב העולמי. במהלך הקריירה הארוכה שלו, נרשמו אינסוף רגעים קורעים בכיכובו, על המגרש ומחוצה לו, כשהוא דואג לשעשע את הקהל, לייצר חיקויים מצחיקים של חבריו לסבב העולמי ובאופן כללי, לשמור על חיוך, אנושיות ושמחת חיים שלא תמיד אופיינית לכוכבים במעמדו.

לפני יומיים, במהלך משחקו הראשון בטורניר “רולאן גארוס” בצרפת, אחד מארבע הטורנירים הגדולים בעולם, ניצל ג’וקוביץ’ את הפסקת הגשם הקצרה שגרמה להפסקה קלה במשחקו, והחליט להעניק לאחד מנערי הכדורים במגרש מחווה מרגשת ומקסימה שאותו נער כנראה לא ישכח לעולם.


במהלך ההפסקה הלא מתוכננת, פנה  ג’וקוביץ’ לנער הכדורים שעמד לצידו וכיסה אותו במטריה, וקרא לו לבוא ולשבת לידו על הספסל השמור לשחקנים. הנער הנלהב ציית והתיישב ליד אלילו, והשניים החלו משוחחים תוך שג’וקוביץ’ לוקח ממנו את המטריה, אוחז בה במקומו ונותן לנער להחזיק את הרקטה שלו ולהתרשם ממנה. בהמשך, פנה ג’וקוביץ’ אל התיק שלו, הוציא משם משקה אנרגיה והעניק אותו לנער, והשניים החליפו קריאת “לחיים” ושתו יחד מהבקבוקים האישיים כשברקע הקהל הנלהב מגיב בתשואות, פרצי צחוק רמים והרבה התלהבות מגילוי האנושיות של השחקן הפופולארי.

כיף לראות ספורטאי שיודע להתנתק לרגע מגודל המעמד, להפגין אנושיות וטוב לב, ולייצר מחווה מרגשת שכזו עבור ילד שחלומו הגדול ביותר התגשם זה עתה. הסרטון הנפלא הזה שהועלה על ידי מארגני הטורני, גרף מעל ל-2 מליון צפיות מאז עלה לפני יומיים ומרגש את כל עולם הספורט. תענוג!

לייק לפטריה בפייסבוק