האמא הישראלית הזאת יצרה סרטון מצחיק ומעולה על הסיוט שכל זוג שמתקשה להביא ילדים צריך לעבור

זוגות רבים שמגיעים לשלב בו הם מחליטים שזה הזמן לנסות ולהביא ילד לעולם, מגלים שמדובר במשימה לא פשוטה שעשויה להיות מורכבת הרבה יותר מהצפוי. רצה הגורל והמשוואה הטריוויאלית הכוללת כמה לילות סוחפים במיטה, בדיקת הריון חיובית ולידה אחרי 9 חודשים לא ממש עובדת אצל כולם, ונשים רבות נאלצות לחוות טיפולי פוריות מותחים, מלחיצים ומאוד לא נעימים כדי להשיג את המטרה הנכספת, שהדרך המפותלת אליה עשויה להימשך שנים.

רביטל ויטלזון יעקבס, אמא לארבעה זאטוטים קטנים שנאלצה גם היא לצעוד בשביל המייאש הזה בטרם נכנסה להריון, החליטה להתמודד עם העניין אחת ולתמיד באמצעות קליפ מוזיקלי חדש בשם “אני לא בהריון” במסגרתו היא מצליחה לקחת את אחד הנושאים כי רגישים, פרטיים וכואבים ולהפוך אותו לשיר הומוריסטי מעולה שמצליח להיות עצוב, שמח, אופטימי, פסימי ומרגש בבת אחת, כזה שכל זוג שחווה את התהליך על בשרו או לחילופין מכיר זוגות אחרים שחוו אותו, יוכל להזדהות איתו בקלות רבה.

לפני צילומי הקליפ, ביקשה ויטלזון מהעוקבים שלה לשלוח לה תמונות המסמלות עבורם את התקופה המבאסת של הניסיונות להיכנס להריון: בדיקות הריון שליליות, הודעות טקסט אופייניות עם הבעל, מסיכות הרדמה, מזרקים ועוד. הגולשים מצדם הפגיזו בתגובה לפוסט של רביטל ושלחו לה מעל 1000 תמונות כאלה שחלק לא קטן מהן מופיעות גם בקליפ.

את המילים לשיר כתבה ויטלזון לצלילי הלחן של אחד משירי הילדות המוכרים “לא רוצה לישון” של ג’וזי כץ מתוך פסטיבל שירי הילדים של 1978.

וזה הטקסט המרגש שצירפה רביטל לסרטון אותו פרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה:

אלו שרוצים תינוק.
לאלו שכמהים לילד ראשון, משתוקקים לשני, חולמים על הרביעי או השישי.
למי שעבורם ילד זה לא רק: גבר, אישה, זרע, ביצית. אלא: גבר, אישה, זרע, ביצית, המתנה, דימום, אכזבה, ציפייה, דימום, אכזבה, איקאקלומין, קביעת תורים, חדרי המתנה, מעקב זקיקים, עובי רירית, גונאל F, דקפפטיל, הזרעות, אסטרופנם, עצבות, תסכול, לחץ, אאוביטרל, הפריות, שאיבות, מינונים, סייקלים, גירוי יתר שחלתי, בדיקת זרע, הרדמות, דיקור סיני, חומציות, מוטיליות, ייאוש, זריקות, סלק, אננס, תקווה, התרסקות, IVF, עוברים, הקפאות, גסטון, אנדומטרין, תפילות, קמעות, יוגה, מודעות לפוריות, שלפוחית מלאה, ביתא, דקסמטזון, החזרה, התפרקות.

במסע הזה כל אחד מוצא את הדרך שלו.
הקליפ הזה הוא הדרך שלי לשמור על שמחה, הומור ואיזון נפשי.
הוא נתן לי משהו לחכות לו. עזר לי לא לאבד את עצמי שם.
אין בכוונתי לזלזל או לפגוע באף אחד או אחת שבוחרים להתמודד אחרת.
רק רציתי לצעוק. לצעוק את הכל והקול החוצה. לחלוק בנטל.

אז תשתפו, כי זה מקל, זה משחרר, גואל.
תשתפו כדי שלא תרגישו לבד. כדי שאחרים לא ירגישו לבד.
תשתפו גם אם אתם מאלו שנכנסים להריון בקלות. כדי להעביר מסר לחברים שלכם, אלו שעדיין באמצע המסע, שהאוזן והלב שלכם פתוחים והידיים פנויות לחיבוקים. ושזה שיש לכם ילדים ולהם אין, או שזה שאתם בהריון והם לא – לא יכול להוות מחסום. לא בין חברים ובטח לא בתוך משפחה.

יאללה שימו בהגדרה HD וצפו עד הסוף הסוף הסוף!!
כי כמו בחיים, רק בסוף בסוף בסוף, אחרי שיצא כל המיץ – מגיעה התקווה.
ושתזכו לבנים זכרים, בנות נקבות, זקיקים גדולים, רירית עבה, בטא חיובית וידיים מלאות.

אם אהבתם את השיר החדש של רביטל, אתם מוזמנים להיזכר גם בשלושת השירים הנפלאים הקודמים שלה,שעסקו גם הם בנושאים הקשורים להורות: “שיגיע ספטמבר”, “בוקר” ו“לילה טוב”. כמובן, מוזמנים לבקר גם בפרופיל הפייסבוק של רביטל ויטלזון יעקבס ולהמשיך לעקוב אחרי היצירות המעולות שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק